Další bizarní problém Tesly s kvalitou: Za jízdy upadl volant

přidejte názor
Autor: Redakce
  • Inkriminovaná Tesla Model 3 byla pouze jeden měsíc stará

  • Majitel svůj příběh ihned sdílel na Twitteru

  • Během 24 hodin byla závada odstraněna

  • Jako náhradní vozidlo Tesla přistavila Jaguar

John Tuatara čekal na svůj vysněný elektromobil Tesla Model 3 několik měsíců v naději, že za jeho volantem zažije spoustu bezproblémových kilometrů. Už za měsíc a několik málo dní však musel svůj automobil nechat odtáhnout do servisu – za jízdy mu totiž upadl volant.

Naštěstí se celý incident odehrál ve chvíli, kdy majitel couval ze své příjezdové cesty na hlavní silnici. Dobrou zprávou je to, že se nikomu nic nestalo a nedošlo ani na škodě na majetku dalších osob. Tuatara jako správný majitel Tesly událost okamžitě zveřejnil na Twitteru.

Nešťastnému majiteli přistavili náhradní vozidlo v podobě rok starého Jaguaru
Tesla prý momentálně prověřuje výrobní proces ve snaze předejít podobným případům

Ve svém „tweetu“, adresovaném přímo Elonu Muskovi a na účet Tesla Services, napsal „Dneska mi upadl volant. Bojím se, co upadne dalšího. Můžete zjistit, proč se tohle stalo měsíc starému autu?!“

Tuatara se spojil s lidmi od Tesly, kteří během 90 minut nechali auto odtáhnout do servisu a nešťastnému majiteli přistavili náhradní vozidlo v podobě rok starého Jaguaru. Tuatara neskrýval své rozčarování, že společnost nebyla schopna přistavit model, který sama vyrábí.

Nedoléhající díly a voda ve světlech. I nejnovější model Tesly má problémy s kvalitou
Přečtěte si také:

Nedoléhající díly a voda ve světlech. I nejnovější model Tesly má problémy s kvalitou

Během 24 hodin byl opravený automobil navrácen majiteli, který zvídavým novinářům potvrdil, že na vině byl chybějící šroub upevňující volant ke sloupku řízení. Tesla prý momentálně prověřuje výrobní proces ve snaze předejít dalším podobným případům, které poškozují její už beztak pošramocené jméno, protože kalifornský výrobce má s úrovní kvality dlouhodobé problémy.

Tesla oficiálně incident zatím nekomentovala.

  • Žádné názory
  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?