Audi A4 v limitované edici za 639 900 Kč bez DPH nebo měsíční splátkou 9 999 Kč bez DPH

24.09.2020
1 nový názor
Autor: Redakce
  • Nabídka je omezena do konce října nebo na 50 vozů řady Audi A4 a zahrnuje i akční paket Gravity

  • Na přání možnost výběru motorizace, karoserie a rozšíření výbavy

Štěstí přeje připraveným – a v případě aktuální limitované podzimní nabídky značky Audi také rychlým. U autorizovaných prodejců značky Audi je totiž k dispozici zvýhodněná edice pouhých 50 vozů Audi A4 Limuzína 35 TFSI s akčním paketem Gravity, které lze pořídit již za 639 900 Kč bez DPH. Akce platí na vozy objednané do konce října, nebo do vyprodání zásob. Audi Financial Services navíc nabízí výhodně financování již od 9999 Kč bez DPH.

„Audi A4 z naší limitované podzimní nabídky je skvělou příležitostí, jak si za mimořádně výhodných podmínek užívat dokonalého propojení elegance a sportovnosti z prémiového segmentu,“ říká Marcel Archleb, vedoucí divize Audi Porsche Česká republika. „Loni modernizovaný model má nyní ještě sportovnější design a jeho rozsáhlá výbava zahrnuje nejmodernější systémy v oblastech bezpečnosti, komfortu a konektivity vč. 7stupňové automatické převodovky S tronic. Stejně jako u všech modelů Audi umocňuje prémiovou kvalitu prodloužená záruka výrobce na 4 roky, resp. 120 000 km.“

Akční model A4 Limuzína za 639 900 korun má pod kapotou zážehový motor 2,0 litru o výkonu 110 kW (150 k) ve spojení se 7stupňovou automatickou převodovkou S tronic. Standardní výbava zahrnuje mimo jiné 16“ kola z lehké slitiny, elektromechanickou parkovací brzdu, informační a zábavní systém MMI rádio plus, kůží obšitý multifunkční tříramenný volant, tempomat, senzor světla a deště pro automatické ovládání světlometů a stěračů, jakož i elektricky nastavitelná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka. Řidič si může optimalizovat nastavení vozu voličem jízdních režimů Audi drive select podle svých preferencí nebo aktuálních provozních podmínek. Oblast asistenčních systémů a konektivity je zastoupena například službami Audi connect safety & service a asistenty Audi parking system plus či Audi pre sense city.

Sériovou výbavu výrazně zvýhodněného modelu rozšiřuje akční paket Gravity s vybranými prvky výbavy na přání, které posouvají bezpečnost a komfort cestování na ještě vyšší úroveň. K pohodlí cestujících přispívá automatická třízónová klimatizace, komfortní středová opěrka a vyhřívání sedadel vpředu. Díky přístupovému systému Audi advanced key může řidič odemknout vůz a spustit motor, aniž by musel hledat klíček. Zásadním faktorem pro bezpečné a komfortní cestování za tmy je dokonalé osvětlení vozovky a snadné ovládání světlometů. Proto je akční model Audi A4 Limuzína vybaven vyspělými světlomety LED ve spojení s asistentem pro automatické ovládání dálkových světel. Poslední součástí paketu Gravity je Hold assist. Tento asistent dohlédne na to, aby se vůz dal po zastavení ve svahu do pohybu až v okamžiku, kdy řidič sešlápne pedál plynu.

Akční Audi A4 Limuzína 35TFSI stojí pouhých 639 900 Kč bez DPH. Nabídka 50 vozů z limitované série není omezená motorizací, karosářským provedením nebo výbavou, případné konfigurace na přání zkalkulují autorizovaní prodejci Audi na vyžádání. V případě financování začínají splátky již od 9999 Kč bez DPH měsíčně. Podzimní akční nabídka platí do konce října, nebo do vyprodání limitované série 50 vozů. Podmínky akce při okamžité úhradě celé kupní ceny se vztahují pouze na fyzické a právnické podnikatelské subjekty. Nabídky financování Audi now mohou využít i fyzické osoby nepodnikatelé. Více informací, počet zbývajících vozů a podrobné informace naleznete na https://www.audi.cz/podzimni-limitovana-nabidka nebo u autorizovaných prodejců Audi.

Denis (neregistrovaný)
My jsme si také před časem koupili Audi A4. Je z roku 2000, takže není nejnovější, ale to mi vůbec nevadí. Jezdí se mi s ní dobře a líbí se mi. Minulý týden jsem se objednal na přehrání ovládacího systému do češtiny k https://www.autacesky.cz/ , tak už se těším, až si nebudu muset všechno hledat na google :-D .
  • Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?