Chcete Maybach G 65 Landaulet? K dispozici jsou hned tři, potřebujete ale 30 milionů

  • Luxusní monstrum Mercedes-Maybach G 65 Landaulet vznikne pouze v limitované sérii 99 exemplářů 

  • Pokud jste si mysleli, že si kvůli obrovskému zájmu tohle auto už nekoupíte, není to pravda. K dispozici jsou aktuálně hned tři exempláře 

  • Jejich cena se pohybuje v rozmezí od 28 do 35 milionů korun 

Když Mercedes představoval na autosalonu v Ženevě luxusní monstrum Maybach G 65 Landaulet, rovnou oznámil, že víc než 99 kusů nevyrobí. Vypadalo to, že celá série je už prodaná a případní další zájemci mají tím pádem smůlu. Pokud patříte mezi ně, máme pro vás dobrou zprávu. Na mobile.de aktuálně nenajdete jeden, ale hned tři exempláře. Jen ta cena není úplně lidová.

Doporučujeme: Mercedes-Maybach G 650 Landaulet je nádherné monstrum, které nemá obdoby

Nejlevnější Laundaulet vycházející z prodloužené dvanáctiválcové třídy G totiž stojí 1 050 000 eur, tedy v přepočtu podle aktuálního kurzu zhruba 28 milionů korun. Vůz má najeto 35 kilometrů, takže o žádnou ojetinu nejde. Zbylé dva exempláře budou teprve dodány.

Za 1 190 000 eur si můžete objednat provedení kombinující šedou karoserii a hnědou plátěnou střechu. Dočkat byste se měli nejpozději v prosinci letošního roku. Nejdražší dostupný kus stojí 1,3 milionu eur, má bílou metalízu a váš může být už koncem května. Teď jen pouze vyřešit to, kde vzít v přepočtu 35 milionů korun.

Doporučujeme: Mercedes-Benz třídy G se vyrábí od roku 1979. Přesto se mu letos dařilo historicky nejlépe

Mercedes-Maybach G 65 Landaulet je podobný vůz, jako bylo známé šestikolové provedení. Na rozdíl od něj využívá dvě nápravy a nabízí pouze čtyři sedadla. Nad luxusní druhou řadou je plátěná stahovací střecha. O pohon se stará přeplňovaný dvanáctiválec disponující výkonem 463 kW (630 k). Velké rychlostní výkony ovšem nečekejte, maximální rychlost je omezena na 180 km/h.

Pokud byste ale přece jen chtěli klasiku s pevnou střechou, můžete sáhnout po zmíněné šestikolce. Aktuálně je k dispozici na prodej coby ojetina jak tovární provedení, tak úprava od Brabusu.

Chcete Maybach G 65 Landaulet? K dispozici jsou hned tři, potřebujete ale 30 milionů
Ohodnoťte tento článek!
4.2 (84%) 5 hlas/ů
Sdílejte

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: