Časopis AUTO7 5/2020 je v prodeji – co najdete uvnitř?

Zdroj: MF
  • Hlavní téma: Nová Škoda Octavia poprvé na českých silnicíchVelký test:

  • Hyundai i10 s automatickým řazením

  • Radíme při koupi: Dostupné ojetiny, které hodně vydrží

  • Srovnávací test: Opel Corsa, Suzuki Swift, Renault Clio, Volkswagen Polo

  • Téma: Který druh pohonu má největší budoucnost?

  • Letní pneu: Co obout na v rozměru 225/45 R18?

  • Bazar: BMW řady 3 E91 po 200 000 kilometrech

  • Historie: Fascinující Citroën SM

  • Retro: Jízda s Volvem 740 Turbo

Květnové vydání časopisu AUTO7 je právě v prodeji. Hlavním a nejen pro český trh důležitým tématem je svezení s novou generací Škody Octavia. Redakce jezdila s kombi i liftbackem, bezinovým 1.5 TSI i naftovým 2.0 TDI, s manuálem i automatem. Jaké jsou první dojmy? Můžeme prozradit, že v Boleslavi opět odvedli dobrou práci. V rubrice Nejlepší koupě najdete výběr ojetin do této nejisté doby. Pokud odkládáte nákup nového vozu a poohlížíte se po dostupném autě, které hodně vydrží, můžete se inspirovat naším pečlivě sestaveným výběrem.

Ve velkém testu květnového vydání AUTO7 si přijdou na své zájemci o cenově výhodný vůz s automatickým řazením. Hyundai i10 nové generace s robotizovanou převodovkou a tříválcovým motorem jsme důkladně prozkoumali a na šesti stranách se mimo jiné dozvíte, zda se hodí jen do města, nebo jak je na tom s provozními náklady. Dalším výpravným materiálem je důkladný srovnávací test kompaktních hatchbacků: Proti sobě stojí Opel Corsa, Suzuki Swift, Renault Clio, Volkswagen Polo. A aby srovnání nebylo málo, v aktuálním vydání AUTO7 najdete také test letních pneu v rozměru 225/45 R18.

Rubrika Téma pak zkoumá, který druh pohonu má do budoucna z hlediska udržitelnosti i techniky největší budoucnost. K této zajímavé analýze přidává AUTO7 ohlédnutí do minulosti i současnosti různých atypických způsobů pohánění vozidel: Dozvíte se zajímavosti o autech na svítiplyn, stlačený vzduch, vozech s vrtulemi nebo kvaziturbínami.

BMW řady 3 Touring generace E91 je nyní dostupnou a lákavou ojetinou. Jak dobře funguje po 200 000 kilometrech? Zjistíte v zajímavém článku v rubrice Bazar. Dále se dozvíte vše o překrásném Citroënu SM, který v letošním roce slaví 50 let od své premiéry – včetně podrobností o vývoji, exotických prototypech, závodní stopě i spolehlivosti pro zájemce o koupi veterána. Milovníky severské techniky a ostrých hran pak potěší svezení s překvapivě svižným Volvem 740 Turbo.

AUTO7 lze nyní objednat několika pohodlnými způsoby (klikněte na vybraný):
Do schránky s poštovným zdarma.
Předplatné s dárkem.
V elektronické podobě.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: