BMW 4 se ukazuje v celé kráse. Na internet uniklo pár hodin před premiérou

  • Mnichovská automobilka měla na úterý naplánovanou premiéru BMW 4, jeho podoba je už ale venku

  • Snímky, které zřejmě pochází z oficiálního videa, se objevily na internetovém fóru

  • Auto je nápadné díky rozměrným ledvinkám na přídi, zbylým designem ale nepřekvapí

Tohle BMW se možná stane vozem, který fanoušky mnichovské automobilky rozdělí do dvou táborů. Tedy na ty, kterým se bude líbit a ty, kteří jej budou ze srdce nenávidět. Nová generace řady 4 totiž převzala obří ledvinky z konceptu, který se objevil na podzim ve Frankfurtu.

Bylo to patrné už delší dobu, protože začaly na internet prosakovat nejrůznější špionážní snímky. Naposled unikl katalog vozu na sociální síť Instagram, psali jsme o tom zde. Nyní se na webovém fóru objevily fotografie, které někdo pořídil tak, že zachytil obrazovku z oficiálního videa, jež má vůz během premiéry představit.

BMW ukázalo elektrický sedan i4. Obří ledvinky dostaly speciální funkci

BMW 4 má na nich opravdu výrazné ledvinky, zbytek ale není žádným větším překvapením. Silueta kupé mu sluší, stejně tak nápaditě provedená brzdová světla na bohatě tvarované zádi. Kabina je pak hodně podobná BMW řady 3, se kterým řada 4 sdílí techniku.

Auto na obrázcích je zřejmě BMW M440i, což je nejsilnější motorizace hned pod ostrým M4. Pohání ji přeplňovaný řadový šestiválec o objemu 3,0 litru, který na kola posílá výkon 369 kW (502 koní) a točivý moment 500 Nm. Spojený je s osmistupňovou automatickou převodovkou a pohonem všech kol xDrive. Jde o mild-hybrid.

Ohodnoťte tento článek!

11 KOMENTÁŘE

  1. Mě se to libí,konečně bude bmw zas vypadat tak jak má a né že si ho na dálku spletete s octavii…líbil se mi od začátku i bangl a všude ho odsuzovali,nakonec zvedl bmw po nudné dekádě (né jízdně) na úplně jinou úroveň a prodeje to vystřelilo vzhůru. Po deseti letech co se bmw předvedlo hrůzami typu 1;2 a dalších (h)různých odvozenin konečně svěží vítr…palec nahoru

  2. Sice jsem příznivce značky BMW, ale osobně mi velké ledvinky nepadly do vkusu. Celé auto na mě působí takovým nekonzistentním dojmem. Velice nerad to píšu, ale dle mého názoru se vůbec nepovedlo, je to hnus, chjo :-/

  3. Je to vec vkusu, mne sa to páči ☺️ . Tie ľadvinky síce sú extravagantné ale nie škaredé, majú charakter. Komu sa to páči ten si to kúpi, komu nie, siahne po trojke. Keď sa ich predá malo, bude to auto raritné a o pár rokov, hodnotné.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: