Nejnižší ceny benzinu a nafty v českých krajích: Podívejte se, kde aktuálně natankujete nejlevněji

Zdroj: Tiskový servis Benzina

Článek vyšel 4. března 2022
Aktualizováno 12. května 2022, 08:00, upraveny ceny pohonných hmot

Aktuální průměrná cena benzinu v ČR: 44,16 Kč/l

Aktuální průměrná cena nafty v ČR: 46,41 Kč/l


 • Ceny paliv opět začínají růst

 • Tuzemský průměr benzinu i nafty se stále drží nad čtyřicetikorunovou hranicí

 • Pořád se dají najít čerpací stanice, kde lze natankovat relativně levně a ušetřit stovky korun 

Pohonné hmoty dosáhly v důsledku ruské invaze na Ukrajinu a navýšení marží prodejci historického maxima. Navzdory určitému poklesu aktuální celorepublikový průměr stále v případě benzinu i nafty překračuje hranici 40 Kč za litr. Konkrétní průměry se liší podle krajů, rozdíly už ale nejsou příliš velké. Přesto se pořád najdou čerpací stanice, kde lze natankovat za ceny nižší oproti krajským průměrům o několik korun.

Budete uvažovat kvůli rostoucím cenám paliv o nákupu elektromobilu?

Podle údajů serveru mbenzin.cz byla v polovině ledna průměrná cena benzinu na českém trhu pod hranicí 36 Kč/l. V pátek 25. února vzrostla na 36,91 Kč/l a v současnosti je na úrovni kolem 44 Kč/l. Také cena nafty v uplynulých týdnech dramaticky vzrostla. Podle serveru kurzy.cz jsou aktuální průměrné ceny 44,16 Kč za litr benzinu a 46,41 Kč za litr nafty.

Kde natankujete nejlevněji? 

Stále se dají na českém trhu najít čerpací stanice, kde jsou benzin i nafta o několik korun levnější oproti průměrům. Tyto stanice najdete v tabulkách pod článkem. Vybrali jsme vždy nejlevnější stanice v okolí všech krajských měst, přičemž jsme brali v úvahu jen ty, jejichž uvedené ceny byly z dnešního dne (12. května).

Prodejci paliv si v době březnového zdražování ropy zvedli marže až o 130 %, ukázala analýza ministerstva

Jak se můžete přesvědčit níže, v okolí každého krajského města se i dnes najde relativně levný benzin i nafta. Otázkou samozřejmě je, zda se vám ke stanicím, které někdy leží třeba i 15 km od krajského města, vyplatí zajíždět a čekat tam v delších frontách, které se aktuálně u stanic s levnějším palivem tvoří.

TIP: Aplikace prozradí, kde natankovat levněji

Stanice nabízející nejlevnější benzin v ČR 

Krajské město Čerpací stanice Cena (Kč/l)
Praha VS Petrol Černošice, Radotínská 30 42,50
Plzeň Prim Plzeň, Krašovská 1 40,90
České Budějovice Lašek České Budějovice, U Sirkárny 59 42,80
Karlovy Vary Tank Ono Ostrov nad Ohří, Dolní Žďár 73 42,90
Ústí nad Labem EuroOil Ústí nad Labem, Bělehradská 63 42,70
Liberec Benzina Jablonec nad Nisou, Riegrova 42,90
Hradec Králové Tesco Hradec Králové, Rašínova třída 1669 41,00
Pardubice Tesco Hradec Králové, Rašínova třída 1669 41,00
Jihlava EuroOil Šlapanov 204, 42,40
Brno Unistav Brno, Příkop 6 - podzemní garáže 41,80
Olomouc DZ OIL Dub nad Moravou, Brodecká 42,80
Zlín AVIA Bílovice 497, 42,40
Ostrava Progres Rychvald, Orlovská 41,70

 

Stanice nabízející nejlevnější naftu v ČR 

Krajské město Čerpací stanice Cena (Kč/l)
Praha Tank Ono Praha 10 - Štěrboholy, Černokostelecká 327 43,90
Plzeň Tank ONO Plzeň, Studentská 57 43,90
České Budějovice Dopravní podnik České Budějovice, Novohradská 40-42 44,00
Karlovy Vary Tank Ono Ostrov nad Ohří, Dolní Žďár 73 43,90
Ústí nad Labem Tank ONO Ústí nad Labem, Božtěšická 43,90
Liberec EuroOil Liberec, Budyšínská 1378 43,60
Hradec Králové Tank ONO Milovice u Hořic, silnice E442 43,90
Pardubice Tesco Hradec Králové, Rašínova třída 1669 44,90
Jihlava Tank ONO Jihlava, Žižkova 4763 43,90
Brno Tank ONO Brno - Slatina, Hviezdoslavova 1173/1b 43,90
Olomouc Albeva Morava Olomouc, Šlechtitelů 139/14 44,20
Zlín Tank ONO Zádveřice, Zádveřice 427 43,90
Ostrava Tank ONO Mošnov, silnice 58 43,90
zdroj: mbenzin.cz, stav k 12. 5. 2022 08:00
Nejnižší ceny benzinu a nafty v českých krajích: Podívejte se, kde aktuálně natankujete nejlevněji
Ohodnoťte tento článek!
2.9 (58.73%) 519 hlas/ů

150 KOMENTÁŘE

 1. To by mě zajímalo kdy byl tento článek napsán, ty ceny jsou už úplně někde jinde, a navíc globus Karlovy Vary má zavřeno víc jak týden kůli rekonstrukci

 2. Tyto ceny opravdu neodpovídají realitě. Pokud chcete informovat tímto způsobem tak to raději vůbec nedělejte! Informace jsou nepravdivé.

  • To máte pravdu, u nás včera ráno stála nafta 36.90 a odpoledne už 42.50. Dneska jsem se tam radši ani nešla podívat ‍♀️

  • Tak buď se autor článku plete v datu ke kterému ceny uvádí, nebo jednoduše neumí vypočítat průměr ☹️ a tedy i průměrnou cenu pohonných hmot!

 3. Včera 3. 3. jsem v Jihlavě tankovala naftu u ČS Prim na ul. R. Havelky za 42,90. Tak nevím, z jakých cen autor článku vycházel. Každopádně nesedí.

 4. Nevím no, ale poslední 2 roky píšou novináři samé fake a o všem, asi už jim to přijde normální…bůh s námi

 5. Ještě že mám v lednu nový vůz již z fabriky i na LPG. A to si všichni kolem mě ťukali na hlavu, když si kupuji nové auto, proč má i LPG, že tolik zas nenajezdím, aby se mi to vyplatilo. Teď u Tank-Ono beru za 15,50 a posměváčkové se mohou vzteky přeskočit 😀 😀

   • Rozhodně nesklapne, plyn bude vždy, i když třeba dražší, ale i kdyby stál 18,20 nebo klidně i 25, pořád bude o půlku levnější a pohoda. Pokud by se teoreticky dostal až na 30, což je značně nepravděpodobné, stále by to bylo minimálně o čtvrtinu méně, než za benzín. Jak jsem si spočítal i s mým relativně nízkým nájezdem cca 1000 km měsíčně, příplatek za vůz s LPG se mi teď zaplatí ne v řádech několika let, ale měsíců !!! A to se, Bobe, k…va vyplatí… 😀 😛 😀

    • Teď se teprve vidí když někdo používá mozek v dlouhodobějším horizontu. Držím palce.

   • Propan butan je v podstate odpad pri vyrobe nafty z ropy. To nema s plynem k topeni a vareni nic spolecneho. Pokud bude tedy nafta, bude se i jezdit s LPG.

 6. Verva 100 na Benzině stojí dnes 46,50-47,70Kč, a 95 za 43,90Kč za týden zdražela min. o 5Kč dle umístěné benzinky, myslím, že pokud bude ropa za 115-120 d tako týdne to bude tak 50-55,-Kč/l 🙂 Ještě že v Polsku jsem tankoval na Orlenu v úterý za 34,50Kč/l (6,26Zl/l), ale i tam zdražuje stejně jako u nás a nabrat můžete pro osobní auto max. 50l jak je uvedeno přímo na stojanu jen větší auta dodávky mohou více, problém ale je, že přijedete do Polska a benzín 98 měli jen na dvou pumpách jinak byl v Cieszyně vyprodaný, jinde zase byla na samoobslužné stanici u Kaufu vyprodaná nafta. Takže všude chaos.

 7. Tyhle fake zpravy bych udelala trestne! Oni by si to priste rozmysleli ti lehkozivkove pisalci o cem psat!

 8. Málo jezdím, ale své auto mám rád, takže už delší tankuji prémiový benzín. Minulý týden, kdy jsem prozřetelně bral plnou nádrž, stál lehce přes 42 korun za litr. O týden později je tato částka u obyčejného Naturalu 95, u 100 oktanového je 46,50. Jestli to takhle půjde dál, tak za pár tdýnů budu rád, když litr bude stát baťovských 49,90. Pomyslím-li na příbuzné v USA, kteří nadávají na drahotu – v přepočtu z galonů a dolarů na litry a koruny tam benzín stojí “šílených” 20 Kč za litr (před časem to bylo sotva 15 Kč) – musím se smát. Hořce smát. Stejně jako nad tímto článkem …

 9. Tak to je úplně mimo mísu. Teď jsem přijel z práce a nestačil se divit. Cena nafty 46,49 ABoil Kunín. Asi začnu jezdit do Polska. Ta cesta se mi bohatě vyplatí, pokud nebudu hledět na čas.

 10. zcestny clanek, kazdej stihl zdrazit behem dneska. A po propocitani kolik by clovek musel kam jet a kolik by usetril, pokud vubec neco vetsina dojde k zaveru, ze lokalni pumpy jsou na tom + – stejne. Pekne svinstvo ale dela Benzina, ti to tak napalují, tam bude 50kč možná už v pondělí a nemyslím tím Premiova paliva Verva… To snad i jinak drahej MOL je levnejsi tedkomc. Libi se me takove ty kecy lidi, co vydelavaji pomalu 30 šlupek že projedou celé 2 tisíce měsíčně !! ty blaho… No a co si budem nalhavat, LPG čkáři jsou těžce na koni…

 11. Velice se mi libi jak odbornici varuji ze do tydne budou ceny na 50,-Kc a muze za to konflikt na Ukrajine, ktery trva 8 dni. Rafinerie maji prece zasobu na mnohonasobne delsi obdobi a musela se nakoupit jeste za priznivejsi ceny, proc site cerpacich stanic zneuzivaji lidskeho utrpeni a potrebuji na tom profitovat na ukor obcanu? Proc stat nezastropuje urcitou cenu, jako to udelalo Polsko? Pripada mi ze CR opet potrebuje zase jen vydelat na utrpeni druhych a oduvodni to valecnym konfliktem a ne svoji hamiznosti. Kam speje cely svet a politici, kterym udajne jde hlavne o lidi, hahahaha. Poslance s prijmem 70.000 urcite tak trapi cena nafty 50,-kc, kdyz kevsemu jezdi vladnim autem

 12. Je to ostuda všech lidí,kteří za každé situace hned zdražují. V tv večer řeknou, že se bude možná zdražovat a ráno je zdraženo. A ten člověk,který ty čerpací stanice ani neviděl píše jenom bludy,asi za dost dobrý peníze. Nevím proč z nás dělají všichni blbce. To už tady není nikdo slušný?
  Y

 13. Je to ostuda všech lidí,kteří za každé situace hned zdražují. V tv večer řeknou, že se bude možná zdražovat a ráno je zdraženo. A ten člověk,který ty čerpací stanice ani neviděl píše jenom bludy,asi za dost dobrý peníze. Nevím proč z nás dělají všichni blbce. To už tady není nikdo slušný?

 14. Žádná z uvedených benzinek neodpovídá skutečnosti. Ceny jsou cca o 10 Kč/l vyšší! Stačí se podívat na jakoukoliv benzinku na mapách s aktuální uvedenou cenou. Napsaný článek je lživý a zajímalo by mě vysvětlení autora.

 15. Jo jo ,Česky člověk kouři za 128 kč cigara zaden ale mu je drahy benzin 45 kč za litr,a pije vodku za 120-180 kč ale nafta je moc draha atd…kolik ste vyhazovali peněz měsičně na Sportku a jine sazeni??Až 1800 kč některy a co ted plačete hlupaci…?Jste bezmozky stejně jako Rusaci ..však vas je tu plno Ruskych švabu(geneticky myslim)Rusofilu a vitaču Putina (dobrych 45% z celeho počtu chlapu v ČR)Zvykejte si ,už nebudete mit AKCE v kramech-konči od května.Vše zdraži o 16 % v pruměru.Platy nahoře nepujdou,jen těm co jsou nepostradatelny dostanu premie.Auta jste prodavali a na Sbazaru a Bazošu se dohadovali o tisicovku zda prodate levněji(vastni zkušenost)ted si ji nechte už neprodate ani za polovinu požad.častky.Aut je kolem pul milionu nadbytečnych v ČR.Lhali vam že ich neni dost,ano neni Golfu a Pasatu a Audin..ale Francouskych třeba je hafo.Zase pro hlupaky Česke to nejsou dobre auta,rači si koupi vysokou,uzkou,a tvrdou Fabii než Clio,Corsu,Saxo atd.Pumpa když vidi jak pada koruna,barel roste tempem den co den ,odhady až 250 dol.za barel,tak proč by prodavali za 40 kč litr?To same byste vy pokritci dělali kdyby ste měli pumpu.Včera jedu a kolem školy par aut blika u silnice a stoji na silnici a prebireji děti matky ze školy(asi tak druha,treti třida)Tak dost konečně-at si chodi po svych,maji autobus nebo at se domluvi vice matek a jede jedna(stala fabie za ni Octavie i Mazda X3 řidič a bral 1 ditě.Vytahněte hlavy s prdele a žijte jak mate.Luxus je mit auto a tak je to ok,jezdi se zbytečně 1-2 osob v autě ,znam duchodve jedou s kramu do kramu pro nakup(v Penny koupi pivo,maslo,vajička,olej a mažou 3 km do Lidlu pro něco a pak do Alberta ještě)A TO SE OPLATI!!!Dost už ,a jsem rad a opravdu bo tohle demolirium už prestane,plitvani poh.hmotama.Polovina duchodcu maji auto jen pro nakup a do doktora,možna k dětem 1 tydně.A to neni možne prece takhle žit.To nejsme v Americe ani tam se nejezdi nakupovat každy den.Byl sem v Kanadě za tetou,nakup jednou tydně(ona to dělala čtrvtkem)plny vozik,plus pohone hmoty a hotovo,neexistuje že jdou pro mleko pořad a chleba,jeti vice toustu a mleko je v galonech,tady take možno koupit 3lit.a neotravovat prodavačky stale v obchodech a akce a pi*oviny.VŠE SOUVISI ZE VŠIM!!!Bude klid,auta budu jezdit jen z važnych duvodu,čisty vzduch,to ticho….Tak zhrnu benzin bude kolem 49 kč do dubna nejpozději(NB bude korunu zachranovat)pak skoči na 54 a to už bude potreba 28 kč za euro.Pak koncem května bude 57 kč a to už budeme v prdeli(to už psat nemužu tady)Pro ty co vi-nebude vubec dostatek benzinu ani kdyby zaněj chtěli 100 kč..Mejte se lidičky a šetrete(nekupujte oblečeni mate spousty,ani praci prašky a avivaže,mate toho spousta doma,to same hrnce,panve-mate dost…)naučte se hospodařit,varte si doma.Ja mam porce gulaše za 29 kč (kližka hovězi)Kdo je liny nebo neumi at plati 150 za porci v hospodě to same pivo lahvač doma 8.90 dobry Svijan a v hospodě až 40 kč za pulitr.Nebudte hlupaci a žijte jak vam umožni doba–dobře už bylo.Komu se nelibi marš na Kubu,do Ruska(tam mate levnějši benzin)nebo do Iranu tam je za par korun.Hezky den.

 16. V Plzni a benzín za 36,9. To se proberte!
  Před 14. dny jsem přímo v Plzni u Benzíny platil 39,9 Kč..
  Nyní stojí kolem 42,- Kč.. To v normálních pumpách MOL, OMV, Benzina, Shell, Pap oil apod..
  Za 38,- Kč. možná tak v ONO. To je připravte, že pojedete do týdne do servisu, jejich palivo není kvalitní. Riskujete motor. Po jejich natankování mně cukalo auto a nechtělo hned chytit. To mám fugl nový startér a svíčky, startovací kabely.

 17. Hezký den, mbenzinu nemůžete věřit. Není to tak, nikde ve Zlínském kraji včera nebyli tyhle částky.Nejlevnejsi známá mi přijde Tank Ono a tam v 11h včera za 38.90 nafta, a v 16h 39.90kc/l nafta.Jinak Tank Ono to má krásně napsané i na internetu ty momentální ceny.

 18. Aktuální asi jako bible… V zimě se snažím tankovat kvalitní naftu ale dnes Prachatice Verva Diesel 49,50,-… To nedávám…

 19. V Čáslavi u benziny je benzin za 44,90 a je to cena ze včerejšího poledne, tak nekrmte lidi nesmysly a jděte tankovat. Z kanceláře to tak vypadá, ale vaše ceny bych chtěl dneska mít.

 20. Autor je totální pičus. Ale daleko horší zmrdi jsou ve vládě. Ti nás okradaji. Proč to nezastresi? Na co, že? Někdo musí zaplatit ty frajerske dary Ukrajine. Kdo jiný než my. Pak uslyšíme, jak to parchanti zvládly. Absolutně odsuzují zvěrstva na Ukrajině. Ale naše vláda si dělá image dárce za naše peníze. Jen my nebudem mít co žrát. Zmrdi. Cigarety, phm nejdražší ve střední Evropě. Ale za vše může Babiš, že Fialo, Rakušané a vám podobní ksindly..

  • Dnes jsem četl na netu: Porovnání cen v prodejnách Lidl v Německu a u nás. Vycházíme kromě jedné položky o dost dráž. Pořád mi.není jasné proč. To se tady těm německým kriplům podniká když nás berou tak zkrátka. Svoje občany šetří a přitom je tam v přepočtu půměrný plat cca 110000 kč.Nejlépe vyhnat jako po válce.

 21. K 5.3. jo? Mbenzin.cz asi lehce zaspal… Dneska nafta na Benzině okes Česká Lípa 49,90,- !! 🙁 Škoda, že sem nejde dát fotka, mám to cvaklý ve founu.

  • Já nekouřím, nepiju alkohol, sportku také nevsazim je to podvod! Kupuji málo jídla a to toho nejlevnějšího, jsem na mateřské dovolené kojim mám 170 cm a 49 kg. Šetřím na čem se dá. Tak tu nepiš hovna, když nevíš nic soudis tu pár jedinců. Bez si raději zakouřit, koupit vodku vsad si a pak si natankuj plnou chytroline.

 22. Nechápu proč u nás stojí benzín nebo nafta kolem cca 48kc a v jiných státech cca 33-35kc… Děkujeme naší vládě hlavně Fialovi… A také děkuji všem kdo tohoto vocasa volil….

 23. Lidi vemte si dovolenou a netankujte, alespoň 14 dní. Já osobně nebudu tankovat 2 měsíce. Kdyby to udělala půlka národa tak by paliva prudce klesla.

 24. Lidi asi by nebylo od věci jít do ulic!!současné vládní vedení nás vymačká jak citrón a budeme mít po ptákách,současný ukrajinský problém nás bude stát takovej balík až hrůza! Nejsem proti pomoci druhým, ale jen a pouze co si můžeme dovolit! Jsem zvědavý kdo pomůže nám až budeme na kolenou!?! Za mě ceny pohonných hmot jsou kruté a pro nás drobné živnostníky zásadně likvidační!

 25. a víte za kolik nakupujií benzinky od dodavatelů, 6.3. 2022 dovezli natural – cena necelých 9,90, a prodává se za 42,90

 26. Chtěla bych vědět kde berete ty ceny u nás ty ceny jsou úplně jiné a o dost vyšší . Tak nevím co si o tom myslet děláte si z lidí srandu.

 27. Nás dědky, co pamatujeme socializmus to nemůže rozhodit. Tenkrát jsem si mohl koupit za jeden plat 250 l benzínu, dneska i po zdražení to vychází na 1000 l

   • No tak jste se nám pochlubil, že jste byl “něco víc”. Tak snad máte dobrý pocit a hezký den… Já rok 1984 odborná asistentka na střední škole 1450 Kč za měsíc… Odešla jsem za lepším a 1750 Kč jako technický pracovník u stavební firmy…

 28. S cenou poh.hmot nemám žádný problém.Podle mého průzkumu je vozidlo v minimálně padesáti procentech obsazeno pouze řidičem,20% sdílí 2 osoby.Zvykli jsme si na pohodlí,a za to se,bohužel,musí platit.Jako starší člověk pamatuji zvyk,kdy se na silnici zdravili řidiči stejného typu vozidla.A i cesta k moři do Bulharska se Škodou 110 byla nesmírná romantika.Rada geronta tedy zní.Naučte se opět chodit pěšky,uděláte tím dobře svému zdraví a ušetříte peněženku a životní prostředí.Má to pouze jeden háček.Bolí to!

  • Vy už asi vlivem věku jezdit nemůžete když pamatujete cestu škodou 110 do bulharska.
   Proto chodíte pěšky a bolí to.
   Proč bychom měly chodit pěšky když nemusíme? Když jsme doposud nemusely. To máme chodit 30km do práce pěšky? Až budu v důchodu…tedy jestli se toho dožiji,tak budu asi taky takhle uvažovat.
   Jinak ale nic ve zlém.

   • Děkuji za recenzi.Moje vyjádření bylo trošku nadnesené.Jsem si vědom toho,že ve dnešní online době to vzhledem k flexibilitě dnešních pracujících nejde.Jelikož však žádný strom nevyroste do nebe,tak i tento současný systém má své limity,na kterých skončí,protože zdroje jsou omezené.Nechci být pesimista,domnívám se však,že doba trvalého růstu je již za námi.A zástupné problémy,jako je válka na Ukrajině,na tom nic nezmění.Děkuji

 29. Hlavně že se volila Fialováá vláda,která nedokázala zatím vůbec nic. Akorát zdražovat. Už dávno měl být zastropované energie a pohonné hmoty jako v okolních zemích. Oni vůbec není co mají dělat. Hlavně že chtěti sesadit Babiše. Do roka a do dne bude vláda nová. Už aby to bylo.

 30. Ahoj,PODLE ODBORNÍKŮ je palivo co se prodává za ceny na stojanech, většinou koupeno za ceny leden 2022.Další změny cen platí pro obchod s ropou až od května 2022.To všechno co se dějě je jenom obchodní snaha vydělat co nejvíce.My jsme jenom tupouni a rafani co z nás dělají obchodníci s vládou.

 31. Průměrná cena nafty v Jihočeském kraji je dle mapy ČR 42,12 Kč a nejlevnější pumpa v kraji je v Kamenném újezdě za 43,50 Kč. Ta nafta opravdu zdražuje rychle, rychleji než autor napíše článek.

 32. Hovn. . Stát má z jednoho litru benzínu 19,80 Kč To jest kdyby se lehce uskromnili a ne hantali jako po cigaretách a alkoholu z kterých tento stále žije a veškerá ekonomika myslím si že by tu svou daň měli snížit ne na Ukrajině ale ty kreténi v Praze

 33. Přátelé, od 24.2.2022 se zdražil nákup Naturalu o 0,60Kč/l a Nafta o 0,80kč/l. Díky vaší panice si ale můžeme dovolit mít marži i třeba 10 korun na litru. Teď máme prostě díky vám skvělé dny. A že vás to vyždíme? No a? Koho to zajímá? Vláda sníží spotřební daň, nebo udělá změny na DPH, ale my budeme mít pořád tak skvělou marži jako nyní. Díky že nám přispíváte na dovolenou 🙂

 34. Kde jste na to přišli proboha včera jsem bral naftu a pod 47,90 Kč/L nikde se nedá sehnat. Nahnat vás pisálky do vězení za šíření falešných zpráv. Co vy už si dovolujete je trestuhodné.

 35. Já jsem si koupil 1000l nádrž, firma mi dodala naftu za 27.900,- a mám prozatím na 5 měsíců klid, pak se uvidi

 36. Lidi hlavně neblazneze a proboha nenahravejte ostatním lehkozivkum. Vím, že situace k tomu bezprostředně nahrává, ale zůstaňte prosím nohama na zemi. Věřím v lepší budoucnost.

 37. Euro plus v Kyjích je snad už měsíc zavřená…. Minimálně je otevřená, vždy když jedeme za mamkou do Prahy, tak je zavřená. Taky možná důvod proč ji oslovili skrz natáčení seriálu Duch že 😀 no alespoň na něco se ta benzínka hodí že

 38. Ceny rostou v důsledku války na Ukrajině… nikoliv, ceny rostou protože se krade, v této zemi Švejka, se vždy kradlo, obzvláště teď v této době kdy se vše svádí na válku kdesi na Ukrajině, kde se to hrotilo již před několika lety.

  • Ano, pravda.
   A protože i cizí majitelé čerpacích stanic tohle vědí, o to spíše, že Fialovo vláda toto podpořila, budou v té zlodějině pokračovat. A bez výčitek to budou svádět na Ruskou invazi…bez ohledu na tu skutečnost, že z Ruska sem teče tolik ropy, jako nikdy předtím !!

 39. Mbenzin je Naprosto mimo. Mam podezreni ze cenu Si meni majitele pumpy, aby tam dotahli ridice a doufaji, ze nekteri tam i natankuji. Tahnout se dnes do frydlantu n O. Do avanz pro slibovanou naftu 47 a ejhle! Cena je 57,20! Kdyz je nekde akcni cena na mbenzin, a dojedu tam, je to obvykle o 10kc vice.
  Autora takoveho clanku povesit za kulky so pruvanu

 40. Kde je v tabulkách těch 33 a 34 které propagujete v nadpisu? Přidáváte se k ostatnímu hysterizujímu českému fakenews okolo ukrajiny:/

 41. České Budějovice a okolí cca 53kč a Nechápu proč nesundají daň z benzínu, jako v Polsku. Hold naši zákonodárci budou rejžovat dál s úsměvem. Děkujeme!!!

  • Trochu si upravte své “jméno” na Fiala je… , protože jeho vláda tu zlodějinu v podstatě podporuje, tím, že to neřeší. A Rusko s těmi cenami nemá nic společného. Z Ruska sem teče ropa na maximum, OPEC zvyšuje těžbu a …a…ono pořád hovno.
   Jakési “vládní” nařízení, že každá čerpací stanice má smskou každé ráno oznámit, za kolik bude ten den prodávat, je doslovným dělání blbce z tohoto národa.
   Konečně, on si ten národ český o tohle sám říká…

 42. Ceny ropy již prudce klesly pod $106/barel. To je na úroveň před tím zlodějským šílenstvím. OPEC zvyšuje těžbu.
  Ale kapitalista NEZLEVNÍ !!
  Ač jsem měl vždy psinu z toho, jak nám za socialismu do hlav cpali ty řeči o kapitalistickém vykořisťovateli…tak dneska už se tomu nesměji. Rád bych, ale nedokážu sám sobě lhát.

 43. Ty svině české zlodějské podporovat nemíním.Tankuji a nakupují v Polsku.Stejně tak zakázky např.montaz oken….ať jdou naší slavní podnikatele do hajzlu.

 44. Máš Audinu,Bavora či Medoura tak plat za svoji Hrdost to je pro každého…
  Hrdost a Čest rovný kilo za litr

 45. Už tak jsou ty cesty s těch Vašich aut rozmrdane že se nedá jít se psem nebo starou na procházku houby a tak,co ozonová vrsta tam je díra po Vás věci než celé Rusko….vlakem, besem,kolo, koloběžky,kolečkové brusle , pěšky, život Vás naučí a koho ještě nenaučil má se na co tesit

 46. OMF v Hostivaří – má cenu k 16.3.2022
  95-47,50
  nafta 49,90 !!!!!!!!!!!!!!!!!
  takže se neradujme – mimochodem – vyhledávač Mapy. cz u adresy OMV Praha 10 – Hostivař, Švehlova píše i aktuální!!!! ranní cenu…

PŘIDAT KOMENTÁŘ: