Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další

  • Další speciální edice modelu Continental GT se jmenuje Timeless Series

  • Bentley tak slaví 14 let modelu Continental GT

  • Američtí zákazníci dostanou dvanáctiválec, evropští osmiválec 

  • Timeless Series přichází jen pár dnů po Galene Edition

Automobilka Bentley je toho názoru, že speciálních edicí není nikdy dost. Ostatně jsou to právě tyto speciality, které dokážou udržet pozornost zákazníků i u letitých modelů, což je přesně případ Continentalu GT. Ten je na trhu už čtrnáct let. Tuto skutečnost připomíná aktuální edice Timeless Series.

Doporučujeme: Nejrychlejší čtyřmístné auto na světě se jmenuje Bentley Continental Supersports. Má 710 koní

Opět nelze čekat žádné zásadní technické úpravy, hlavní roli zde hraje design. Zákazníci si mohou vybrat jednu ze sedmi unikátních barevných variant (Glacier, Camel, Light Ice, Cool, Dark Sapphire, Onyx a Havana). Kromě toho dostanou auta z Timeless Series také jasně stříbrnou masku chladiče a samozřejmě příslušné plakety.

Interiér je přehlídkou toho, co všechno lidé od Bentley dokážou, takže tu najdete perfektní kůži, ručně vyráběné detaily atd. Za pozornost stojí obložení speciální dýhou Liquid Amber. Její kouzlo tkví v tom, že obsahuje pět vrstev ručně nanášeného laku. Bentley tento materiál použilo v Continentalu GT vůbec poprvé. Ani v interiéru nemůže chybět připomínka skutečnosti, že jde o Timeless Series. Tu najdete třeba před spolujezdcem nebo na hlavových opěrkách.

Doporučujeme: Bentley Continental GT Galene Edition je silniční jachta pro 30 movitých zákazníků

Motor zůstává sériový. Bentley bude nabízet toto provedení jak v Americe, tak v Evropě. Jenže zatímco Evropané se musí spokojit se čtyřlitrovým osmiválcem, američtí zákazníci si mohou pořídit Continental GT Timeless Series v kombinaci se šestilitrovým dvanáctiválcem. Bez ohledu na konkrétní motor ale vždy dostanete vůz schopný akcelerace z nuly na 100 km/h za 4,5 s.

Timeless Series přichází jen pár dnů poté, co Bentley představilo pro stejný model Galene Edition inspirovanou luxusními jachtami. Ta je ovšem limitována na třicet exemplářů, v případě Timeless Series Bentley o konkrétním počtu kusů nemluví.

Bentley si myslí, že speciálních edicí není nikdy dost. Continental GT proto dostal další
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: