Bentley Bentayga Mulliner aneb Když vám přijde luxusní SUV málo luxusní

  • Bentley Bentayga může mít exkluzivní paket Mulliner

  • Nechybí v něm chladnička na nápoje nebo zlaté hodiny

  • Mulliner se dodává jen k benzinovému dvanáctiválci

S vlastnictvím exkluzivních aut je ten problém, že se může stát, že jednou potkáte někoho v úplně stejném autě. A to by bylo nepatřičné. Proto automobilky nabízejí různé příplatky a když už si kupujete třeba takové Bentley, rozumí se samo sebou, že budete zaškrtávat v katalogu, jen abyste měli co nejoriginálnější auto. Speciální paket Mulliner, který je nyní dostupný pro Bentley Bentayga, to ale posuvá ještě dál.

Vedle Mullineru bude i standardní Bentayga vypadat jako chudý fleetový příbuzný. Například dvoutónový lak verze Mulliner vzniká na individuální přání klienta a jedinečná 22″ kola také obyčejná Bentayga mít nebude. Úprava Mulliner se ale soustředí především na interiér.

Doporučujeme: Může být Bentley Bentayga ještě ošklivější? Ano, s kitem od Lumma Design

V případě sedadel dostanete speciální kůži a barevné provedení dle vlastního přání. To samé platí o dekorech, kde jen ukážete na jakoukoli barvu a druh materiálu. Je libo kombinace kůže, ořechového dřeva, broušeného kamene, hliníku a karbonu? Jak si Vaše císařská milost přeje. Všechno jde, jen tady račte zaškrtnout těchto pár políček. Šesticiferných čísel vpravo si nevšímejte…

Snad se rozumí samo sebou, že v Bentley Bentayga Mulliner dostanete chladničku na nápoje a sadu exkluzivních sklenic. O dostatečnou zásobu šampaňského se pak postará váš komorník. Pomyslnou třešničkou na dortu je možnost připlatit si za mechanické palubní hodiny Breitling z pravého zlata. Ovšem to neznamená, že mají jen zlatý rámeček. Ze zlata je vyrobený celý vnitřní ozubený mechanismus.

Pod kapotou Mullineru se nic nemění. Dostanete pouze benzinový dvanáctiválec o výkonu 608 koní a točivém momentu 900 Nm, protože diesel se k takové specifikaci nehodí.

Bentley Bentayga Mulliner aneb Když vám přijde luxusní SUV málo luxusní
Ohodnoťte tento článek!
3.5 (70%) 6 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: