Audi A4 prošlo modernizací. Novou verzi od té staré ale téměř nerozeznáte

  • Audi A4 prošlo pro modelový rok 2019 decentní modernizací 

  • Lehce se změnil vzhled a nabídku rozšířil paket S line competition 

  • Upravené Audi A4 se začne prodávat ve třetím čtvrtletí letošního roku 

Aktuální generace Audi A4 figuruje na trhu už nějaký ten pátek. Přesně řečeno byla představena před třemi roky. Proto přichází decentní modernizace. Nic zásadního ale nečekejte. Lehce se změnil vzhled a přibyly některé prvky výbavy.

Změny nadcházejícího modelového roku zahrnují přepracovaný přední nárazník, který má být nově dynamičtější. Provedení S line dostalo podle tiskové zprávy nárazník zcela nový. Lehce se změnila také maska. Asi nejvýraznějším poznávacím znamením omlazené verze je ale zadní nárazník, do kterého jsou vsazené nově tvarované koncovky výfuku a decentní difuzor. Nabídka disků zahrnuje velikosti od šestnácti do devatenácti palců. Jejich design se s příchodem nového modelového roku také změnil.

Doporučujeme: Test Audi A4 Allroad 3.0 TDI quattro — Bez terénních ambicí

Současně přichází také paket S line competition. Zahrnuje kromě jiného červené brzdiče, logo Audi na zadních dveřích, sportovní odpružení, devatenáctipalcová kola nebo diodová světla. Do interiéru pak tento paket přidá karbonové dekory, sportovní volant a sportovní sedadla. O změnách techniky se tisková zpráva nezmiňuje.

Na omlazené Audi A4 nebudeme dlouho čekat. Automobilka začne přijímat objednávky ve třetím čtvrtletí letošního roku.

Audi A4 prošlo modernizací. Novou verzi od té staré ale téměř nerozeznáte
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: