Právě vychází časopis Auto motor a sport 4/2020. Prohlédněte si fotky, které se do něj nevešly

  • Hlavním tématem nejnovějšího vydání časopisu Auto motor a sport jsou tentokrát naftové motory

  • V testech se představí pestrá škála dieselových vozů od malého Peugeotu 2008 po obří SUV Audi Q7 a Mercedes-Benz GLE 

  • Podrobně se podíváme na techniku motoru 2.0 TDI Evo v kombinaci s modernizovanou Škodou Superb Combi 

  • Další testy: VW Golf nové generace vs. konkurence, BMW X6 M50i, Lamborghini Huracán Evo Spyder nebo DS 7 Crossback E-Tense

  • Retro: Historie ženevského autosalonu 

  • V přiložených galeriích si můžete prohlédnout fotky, které se do časopisu nevešly 

Čtvrté letošní vydání časopisu Auto motor a sport dorazilo do prodeje. Hlavním tématem jsou tentokrát naftové motory. I když se proti nim v minulosti zvedla nemalá vlna odporu, na trhu je pořád najdeme a rozhodně jich není málo. Navíc díky komplikovaným systémům čištění výfukových plynů dokážou pořád plnit emisní limity a především vykazují velmi příznivou spotřebu. V průběhu roku ale řada naftových jednotek skončí. Také o tom se v nejnovějším vydání dočtete.

Některé naftové jednotky ale budou přece jen nahrazeny modernějšími diesely, jak se to stalo třeba u motoru 2.0 TDI. Nástupce v podobě čtyřválce 2.0 TDI Evo dostal jako první model Škoda modernizovaný Superb. Právě podrobnější popis techniky doplněný o řadu měření je další částí obsahu nového vydání magazínu Auto motor a sport. Mimochodem, diesel 2.0 TDI Evo nabídne také nová Octavia RS. Tu jsme si už prohlédli osobně a protože vypadá vážně dobře, dostala místo na titulce.

Pokud dáváte přednost benzinovým jednotkám, také si přijdete na své. V dalších testech se objevuje třeba neuvěřitelně rychlé BMW X6 M50i. Uniknout vaší pozornosti by neměl ani srovnávací test VW Golf nejnovější generace s celou řadou přímých konkurentů. Němečtí kolegové rovněž před časem vyrazili s Lamborghini Huracán Evo Sypder do Dolomit. Možná kvůli tomu teď jsou v karanténě, ale fotky rozhodně pořídili pěkné.

Rubrika Sport mapuje nastupující sezonu seriálu F1, zatímco historické okénko patří ženevskému autosalonu. Ten se totiž konal se železnou pravidelností každým rokem celá desetiletí. Letošní zrušení této akce je tak bez přehánění historickou událostí.

Čtvrté vydání magazínu Auto motor a sport ročníku 2020 aktuálně najdete na stáncích. A v přiložených galeriích si můžete opět prohlédnout fotky, které se do něj nevešly.

Audi Q7 50 TDI vs. Mercedes-Benz GLE 400 d

DS 7 Crossback E-Tense 

Peugeot 2008 1.5 BlueHDI 130

Právě vychází časopis Auto motor a sport 4/2020. Prohlédněte si fotky, které se do něj nevešly
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: