Americký rapper „vylepšil“ svůj Aventador SV. Tohle Lambo rozhodně nepřehlédnete

  • Chris Brown si nechal poměrně rozsáhle upravit svůj Aventador

  • Úprava se nese v podobném duchu jako modely Porsche od RAUH-Welt BEGRIFF

  • Na svědomí ji má firma RDB z Los Angeles

  • Sériových Lamborghini Aventador SV vzniklo pouze 600

Puristé nyní nejspíš obracejí oči v sloup a někteří se možná i křižují. Lamborghini Aventador SV zpěváka, herce a producenta Chrise Browna skutečně není nic pro konzervativní povahy. Obzvláště pokud vezmeme v úvahu, že provedení SV, tedy Super Veloce, vzniklo pouhých 600 kusů.

Jedná o úpravu velmi podobnou těm, jaké provádí kontroverzní japonský tuner Akira Nakai z RAUH-Welt Begriff. To znamená řezání do karoserie a následné nýtování jdoucí téměř za hranice opravitelnosti.

Chris Brown vlastní Aventador SV už několik let. Ani dosud nešlo o úplně standardní provedení, nicméně polepy a zakázková kola jsou ve srovnání s dílem firmy RDB z Los Angeles slabý odvar.

Zakázkové Lamborghini Urus Kanye Westa dokazuje, že vkus je opravdu individuální

Použitý bodykit je dílem v Americe velmi slavné tunerské firmy Liberty Walk a zahrnuje nástavce předeních i zadních blatníků přepracovaný přední nárazník s výrazným lízátkem, mohutné nástavce prahů a novou přední kapotu. Vzadu je jiný difuzor a zadní karbonové křídlo také není sériové. Finálně původně červený Aventador dostal dvoubarevný polep, snížené pružiny Noviec a dvoubarevná kola Forgiato v polepu ladícím s odstínem panelů karoserie.

Tahle Brownova hračka není prvním Lamborghini od RDB LA Auto Center. Již dříve si zde nechal předělat Huracán, jenž kromě bodykitu dostal ve tmě svítící reflexní polep.

Americký rapper „vylepšil“ svůj Aventador SV. Tohle Lambo rozhodně nepřehlédnete
Ohodnoťte tento článek!
4.1 (82%) 10 hlas/ů

1 komentář

  1. Auto teď vypadá o dost líp. I kdyby ale zůstalo bíle, tak bych ho nepřehlédl. Takového auta si všimne snad každý. Já jsem svoje auto také vylepšil, tak doufám, že ho nikdo nepřehlédne. Jelikož podnikám, tak jsem si u https://www.samolepicireklama.cz/reklamni-polepy-aut/ nechal udělat logo své firmy a webové stránky, se kterými jsem si auto polepil. Reklamní polepy aut jsou podle mě jeden z nejjednodušších způsobů, jak se zviditelnit.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: