70 let vládnutí Jejího Veličenstva: Podívejte se, jaké klenoty Jaguar a Land Rover se zúčastní dnešní přehlídky

  • V rámci posledního dne oslav sedmdesáti let panování královny Alžběty II se uskuteční slavnostní přehlídka 

  • Na přehlídce se ukáže celkem 26 vozů automobilky Jaguar Land Rover, některé z nich královna v minulosti přímo používala 

  • Land Rover zároveň v rámci těchto oslav věnuje jeden nedávno představený Defender 130 britské pobočce organizace Červený kříž

  • Přesný přehled automobilů, které automobilka vyšle na přehlídku, si můžete prohlédnout v komentované galerii

Oslavy sedmdesáti let panování královny Alžběty II dnes vyvrcholí královskou přehlídkou, která bude zahájena v půl čtvrté odpoledne našeho času. Na této přehlídce nemohou chybět ani automobily značek Jaguar a Land Rover. Celkem se jich zde ukáže 26, přičemž převážně půjde o vzácné kusy. Některé z nich dokonce v minulosti používala přímo královská rodina.

Kromě historických automobilů se ale předvede také třeba nový Land Rover Defender, závodní elektromobil Jaguar I-Pace a samozřejmě několik vozů, které se objevily v legendárních bondovkách. Přesný přehled Jaguarů a Land Roverů určených pro slavnostní přehlídku si můžete prohlédnout v přiložené komentované galerii.

V rámci oslav Land Rover také předá britské pobočce Červeného kříže Defender 130. Jde o nejnovější a zároveň největší provedení tohoto modelu, které bylo představeno před pár dny.

Celá dnešní přehlídka má čtyři dějství, automobily Jaguar a Land Rover jsou zařazeny do dějství druhého.

70 let vládnutí Jejího Veličenstva: Podívejte se, jaké klenoty Jaguar a Land Rover se zúčastní dnešní přehlídky
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: