Zákazníci Hyundai mohou nyní vyhrát nový Tucson v limitované edici IceBreaker

Rodinné SUV Hyundai Tucson se u nás i v Evropě těší dlouhodobě velké oblibě. V Nošovicích u Frýdku-Místku byl nyní vyroben miliontý kus, kterým je Tucson ve sportovní výbavě N Line. V rámci oslav tohoto důležitého milníku je pro všechny připravena soutěž, ve které může každý zákazník vyhrát nový Tucson ve speciální zimní edici s názvem IceBreaker.

„Soutěž o vůz Hyundai Tucson v limitované edici IceBreaker jsme se rozhodli uspořádat jako poděkování našim zákazníkům, kterých si velice vážíme. Za úspěch modelu Tucson, který je nejprodávanějším SUV modelem značky v EU, vděčíme právě jim. Vyrobení miliontého kusu modelu Tucson proto považujeme za důležitý milník značky a velice nás těší, že se vyrábí právě v České republice“ říká Jana Sekeráková, marketingová ředitelka společnosti Hyundai Motor Czech.

Oblíbený Hyundai Tucson v limitované edici IceBreaker je dostupný již za 499 990 Kč a s paketem Winter nabízí vyhřívaný volant, 3stupňové vyhřívání předních sedadel nebo dvouzónová klimatizace s automatickým odmlžováním. Pro zájemce o pohon 4×4 je navíc možnost 50 % zvýhodnění. Ve výbavě samozřejmě nechybí kompletní sada 4 zimních pneumatik zcela zdarma, které nabízíme i u všech ostatních vozů v rámci Doby benefitové.

Pro zapojení se do soutěže stačí uzavřít v období 1. 10. – 30. 11. 2019 kupní smlouvu na nákup vozu Hyundai Tucson v limitované edici IceBreaker u některého z autorizovaných prodejců Hyundai na území České republiky. Ze všech soutěžících bude poté vylosován výherce, kterému bude vrácena plná částka za koupený vůz.

Zákazníci Hyundai mohou nyní vyhrát nový Tucson v limitované edici IceBreaker
Ohodnoťte tento článek!
3.8 (75%) 4 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: