Zakázkový Rolls Phantom pro klienta z Emirátů se chlubí cizím peřím. Doslova

  • Britský výrobce luxusních vozů představil další ze svých zakázkových kreací

  • Rolls-Royce Phantom „Iridescent Opulence“ má interiérovou dekoraci z pravého ptačího peří

  • Vůz objednal zákazník z Abú Dhabí

Skleněná plocha na palubní desce limuzíny Phantom je jedna z těch výstředností, které si může dovolit jen jediná automobilka na světě, aniž by přitom působila jako karikatura sebe sama. Rolls-Royce nazývá tento prvek „galerií“ a už při premiéře Phantomu ho prezentoval jako prostor k instalaci uměleckých kreací. Protože přece obklady z mosambického ebenu se slícovanou kresbou jsou tááák ordinérní (dosaďte emoji znuděného zívnutí). Švýcarská společnost Nature Squared nyní instalovala do pojízdné galerie před spolujezdcem peří.

Čtete správně, peří. Ptačí. Není uvedeno, jaký opeřenec byl ve jménu krásy vypelichán, nicméně dekoraci tvoří více než 3000 ocasních per, ručně vybraných pro maximální perleťový efekt. Hodiny v palubní desce dostaly pro změnu podklad z perleti skutečné. S barevným laděním palubní desky koresponduje tyrkysový lak karoserie s jemným duhovým nádechem a kontrastní střechou.

Na zadním sedadle Rolls-Royce Phantom LWB: Jízdní dojmy z pozice člověka, který za vůz utratí 20 milionů

„V souladu s přístupem Rolls-Royce uplatňuje společnost Nature Squared řemeslné postupy, které jsou antitezí masové výroby, a v případě zakázky na zhotovení galerie pro Phantom se vydala cestou využití materiálů, jež dosud nebylo možné do automobilu začlenit,“ píše automobilka svým nenapodobitelně vznešeným jazykem v tiskové zprávě.

Patrně vás nepřekvapí, že Rolls-Royce Phantom s takto výstřední dekorací je určen pro zákazníka z Blízkého východu, konkrétně z Abú Dhabí, hlavního města Spojených arabských emirátů.

V minulosti už automobilka zveřejnila galerii se světélkujícími hvězdičkami nebo s osm let šlechtěnými růžemi. Další ukázky originálního pojetí „Phantom Galerie“ si můžete prohlédnout v interaktivní, ehm, galerii na webu Rolls-Royce.

Zakázkový Rolls Phantom pro klienta z Emirátů se chlubí cizím peřím. Doslova
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: