Volvo V90 Cross Country předčasně odhaleno. Podívejte se na fotky a na video

  • Volvo už brzy oficiálně odhalí novou verzi svého kombi V90

  • Na oficiální představení si počkáme, neoficiálně zveřejněné materiály už ale kolují po internetu

  • V Paříži automobilka Volvo vůbec nebude

Volvo v rámci své modelové ofenzívy přichystalo další dílčí novinku. Nejprve se v Americe představil sedan S90, v Ženevě pak následovalo kombi V90 a teď přichází oplastovaná verze V90 Cross Country. Na oficiální odhalení si musíme ještě chvilku počkat, to neoficiální už má tato novinka za sebou. Patrně v reakci na únik fotografií zveřejnilo Volvo v odpoledních hodinách snímky i oficiální cestou a přidalo také stručnou tiskovou zprávu (viz níže).

Postaral se o něj magazín Feber, který zveřejnil kompletní fotogalerii i video. Oplastovaný švédský kombík si tedy můžeme prohlédnout ze všech stran, zevnitř a nakonec také v pohybu. Technické podrobnosti jsou ale prozatím tajemstvím.

I když, jak se to vezme. Sdílená technika zahrnutá pod označením SPA je už velmi dobře známá a bylo by velké překvapení, kdyby spolu s V90 Cross Country přišlo něco, co nemají sourozenci S90 a V90. Téměř určitě tak na nás čeká nabídka čtyřválcových benzinových a naftových dvoulitrů a možná přijde i hybrid.

Ačkoliv by se nabízelo, že Volvo ukáže V90 Cross Country v Paříži, nestane se tak. Švédská automobilka už dříve prohlásila, že se bude v Evropě účastnit jen jednoho velkého autosalonu a letos si tuto svou příležitost vyčerpala na jaře v Ženevě, kde ukázala základní V90.

Otevřít tiskovou zprávu

Aktualizováno 15. září 17:10 Přidali jsme odkaz na tiskovou zprávu, která byla mezitím vydána.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: