Videodojmy: Nový Renault Clio 1.0 TCe nabízí za málo peněz spoustu muziky

Renault nedávno uvedl na český trh novou generaci modelu Clio. Pro automobilku jde o velmi důležitý krok. Na evropském trhu je Clio jedno z nejprodávanějších aut vůbec a mezi malými hatchbacky je za poslední léta tím absolutně nejprodávanějším modelem v Evropě. Nastupující generace tak má rozhodně na co navazovat.

Novinka stojí na platformě CMF-B a ačkoliv na první pohled vypadá trochu jako facelift, je v mnoha ohledech lepší. Například kabina dostala kvalitnější materiály, jízdní vlastnosti jsou na úrovni, přeplňovaný tříválec má dostatek výkonu a více než rozumnou spotřebu a Renault tomu všemu nasadil korunu ještě velmi příznivou cenou. Tohle Clio se nám zkrátka líbí.

Více podrobností se dozvíte v dalším našem videu, případně si můžete připomenout základní fakta také ve dříve zveřejněném článku:

Renault Clio páté generace dorazil na český trh. Vypadá dobře, jezdí slušně a nestojí moc (první jízdní dojmy)

Videodojmy: Nový Renault Clio 1.0 TCe nabízí za málo peněz spoustu muziky
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88.57%) 7 hlas/ů

3 KOMENTÁŘE

  1. Další dost podstatná výhoda nepřímovstřiku je nezasí*ání motoru při krátkých jízdách a možnost použití LPG bez komplikací. Za mne jednoznačně lepší volba než přímovstřikový motor.

  2. Máme doma Clio 10 let staré, a teď jsem bral druhé clio, které je z roku 2018. Oboje auta jsou koupená z autobazaru AAA auto, kde jsem obě bral na úvěr sjednaný přímo v autobazaru. Když jsem se ptal ve své bance, vždy mi byl nabídnutý mnohem méně výhodný úvěr, než přímo v áčkách.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: