Video: Maskované Audi S8 ukazuje, že se máme těšit na skutečně zábavnou limuzínu

  • Audi S8 se prohání po Nürburgringu. Driftem!

  • Těšit se můžeme na opravdu sportovní limuzínu

  • Špionážní video odhaluje i mnoho dalších zajímavých aut

Severní smyčka Nürburgringu není jen oblíbená prázdninová destinace fanoušků nebo místo konání slavné čtyřiadvacetihodinovky, ale především také vyhledávané místo automobilek pro testování a vývoj nových modelů. Několikrát do týdne si automobilky a například také pneumatikářské či ladičské firmy vyhrazují okruh pro sebe. Co skončila zima, je slavný německý okruh zase v permanenci.

Doporučujeme: Videodojmy: Audi A8 50 TDI a nová generace systému Audi MMI

Nové špionážní video z Nürburgringu ukazuje několik připravovaných modelů a mezi nimi i ostřejší provedení nové generace luxusního sedanu Audi A8. Vypadá to tedy, že rychlé Audi S8 skutečně brzy přijde na trh. Video navíc prozrazuje, že to bude velice schopné auto. Nevíme, co testovací jezdci Audi ověřují (zda například kalibraci nějakého speciálního režimu ESP či se prostě jen baví), ale každopádně už je jasné, že se z Audi S8 stane auto schopné efektních driftů.

Pod kapotou má být přeplňovaný osmiválec 4.0 TFSI pravděpodobně spojený s mild-hybridním systémem jako ostatní motorizace. Výkon očekáváme za hranicí 600 koní. Tohle divoké Audi S8 ale není jediné zajímavé auto, které špionážní kameramani odhalili. Vidět můžeme třeba slibovaný ostrý Volkswagen Tiguan R, několik nových BMW, elektrický Jaguar a také novou generaci Porsche 911.

Video: Maskované Audi S8 ukazuje, že se máme těšit na skutečně zábavnou limuzínu
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: