V Mototechně si můžete auto vyzkoušet a teprve pak koupit

Koupit si auto na zkoušku je nezvyklá služba, která může zákazníkům ušetřit řadu problémů i nákladů. Ne každý si dokáže vůz vybrat po krátké zkušební jízdě, nemluvě o složitosti porovnání různých značek a modelů. Proto přišla Mototechna s unikátní službou Try&Buy, která nákup na zkoušku umožňuje.

Kufr je příliš malý, ve výbavě něco důležitého schází a motor by také mohl být silnější. To většinou zákazník během krátké testovací jízdy při koupi vozu nezjistí a nezáleží na tom, zda je z Brna nebo Prahy. Proto největší tuzemský prodejce zánovních vozů Mototechna na všech svých 22 pobočkách poskytuje v Česku unikátní službu Try & Buy, která zájemcům umožní pronajmout si zánovní vůz až na měsíc. „Pokud se zákazník rozhodne vůz koupit, cena pronájmu se odečte z jeho pořizovací ceny. V opačném případě jej může nezávazně vrátit. Už pilotní provoz prokázal potenciál služby, a od té doby u zákazníků sklízí úspěch,“ říká Stanislav Gálik, výkonný ředitel inovační laboratoře AuresLab, která službu pro Mototechnu vyvinula a zavedla. „Zákazníkům hlavně odpadá stres ze situace, že po určité době zjistí nějakou nevyhovující vlastnost vozu. Typicky jde o vnitřní uspořádání nebo velikost,“ popisuje Stanislav Gálik.

Podle Gálika více než 80% zákazníků, kteří službu využijí, vůz nakonec i koupí. „Jednoznačně oceňují, že si kupují auto, které si mohli důkladně osahat a mají jistotu, že jim naprosto vyhovuje. Což je při mnohdy nemalé investici do něj klíčové. A ve výsledku to zákazníky ani nic nestojí,“ říká. Od spuštění Try & Buy na všechny pobočky si pak Mototechna podle něj slibuje hlavně zvýšení kvality služeb napříč Českou republikou. „Zákazníci jsou stále náročnější a věřím, že tuto možnost ocení, ať už jsou z Brna, Hradce Králové, nebo Opavy,“ dodává Gálik.

Mototechna za necelých sedm let od roku 2012 prodala více než 50000 zánovních vozů a potvrzuje trvalý růst zájmu zákazníků o tento segment. „Atraktivita zánovních vozů neustále roste. Zákazníci už zjistili, že dostanou srovnatelné služby jako u nového s mnohem nižší cenou, zároveň na dodání vozu nemusí čekat a mají jej k dispozici ihned. Skrz Try & Buy je pak cesta k ideálnímu vozu ještě snazší,“ doplňuje Gálik.

Mezi nejpopulárnější modely zánovních vozů, prodávané v Mototechně, patří vozy Škoda Fabia, Škoda Octavia, Hyundai i30, Kia  Sportage a Volkswagen Golf.

V Mototechně si můžete auto vyzkoušet a teprve pak koupit
Ohodnoťte tento článek!
2 (40%) 7 hlas/ů
Sdílejte

1 komentář

  1. to mi je sympatická služba si vzít auto až na měsíc na zkoušku než ho koupím, ale kolik bude to “půjčovné”

PŘIDAT KOMENTÁŘ: