Uber předvedl první zkušební rozvozy jídel dronem

Druhý den svého třetího výročního summitu Elevate předvedl Uber, jak spolupracuje s partnery ze státní sféry i z oboru na budování celosvětově první sítě sdílené letecké přepravy prostřednictvím bezpečných a tichých elektrických dopravních prostředků Uber Air.

WASHINGTON, DC - JUNE 12: General atmosphere during Uber Elevate Summit 2019 at Ronald Reagan Building and International Trade Center on June 12, 2019 in Washington, DC. (Photo by Tasos Katopodis/Getty Images for Uber Elevate)

Vedle seznámení s nejnovějšími inovacemi pro službu Uber Air představil summit další technologické novinky a chystané počiny společnosti Uber zaměřené na další pokrok: od hardwarových novinek pro elektrická kola a koloběžky přes inovace v rozvozu jídla Uber Eats až po nejmodernější autonomní vozidla vyvinutý ve spolupráci s automobilkou Volvo Cars.

Rozvoz jídel pomocí dronů bude využívat technologie Uber Elevate v rámci sítě Uber Eats. Díky propojení inovativních technologií Uber Elevate s logistickou připraveností sítě Uber Eats se zákazníkům dostane širší kulinářské nabídky a zkrácení doby doručení.uber eats 2

První testovací fáze proběhla v San Diegu ve spolupráci s McDonald’s a v průběhu letošního roku se postupně bude rozšiřovat i na další partnerské restaurace sítě Uber Eats.

Cílem společnosti Uber je zahájit v roce 2020 zkušební lety a nabídnout komerční sdílenou leteckou přepravu od roku 2023.uber eats 3

Uber předvedl první zkušební rozvozy jídel dronem
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: