Trápí vás nedostatek místa na hlavu ve vašem Bugatti Chiron? Automobilka má řešení

  • Bugatti připravilo střešní okna pro model Chiron 

  • Zákazníci si nový prvek mohou objednat v rámci příplatkové výbavy 

  • Kromě většího množství světla v interiéru získáte také více místa pro hlavu 

Pokud jste si vždycky chtěli koupit Bugatti Chiron, ale necítili jste se v něm dobře, protože jste uvnitř neměli dost místa na hlavu, máme pro vás dobrou zprávu. Automobilka aktuálně představila řešení. Zájemci si mohou v rámci příplatkové výbavy objednat střešní okna, která mimo jiné přinášejí více prostoru pro hlavu.

Bugatti říká své novince určené pro model Chiron „Sky View“, přestože za volantem takového auta asi sotva budete toužit po výhledu do nebes. Pokud si zákazník Sky View objedná, získá dvě okna o rozměru 65 cm na délku a 44 cm na šířku – jedno nad každým předním sedadlem. Přirozeně to nejsou jen tak ledajaká okna. Obsahují celkem pět vrstev tak, aby bylo zajištěno patřičné odhlučnění nebo aby bylo odfiltrováno UV záření.

Doporučujeme: Bugatti Chiron zvládlo sprint z nuly na 400 km/h a následné zastavení v rekordním čase

Automobilka říká, že instalace střešních oken znamená zvýšení tuhosti střechy a jako vedlejší efekt přináší už zmíněný prostor pro hlavy cestujících. Konkrétně zakoupením tohoto prvku dojde k nárůstu o 2,7 cm, což není úplně zanedbatelné číslo. Třeba zájemcům o okruhové svezení s helmou by se taková věc mohla hodit.

Špatnou zprávou pro současné majitele Chironu je fakt, že nový prvek výbavy je určen pouze pro nové exempláře. Ale zrovna Bugatti je značka, u které není nic nemožné. Nakonec třeba bude možné za patřičný poplatek přidat tato okna i do už vyrobených kusů.

Oficiální premiéra střešních oken pro Bugatti Chiron proběhne v srpnu na Pebble Beach.

Trápí vás nedostatek místa na hlavu ve vašem Bugatti Chiron? Automobilka má řešení
Ohodnoťte tento článek!
2.3 (46.67%) 3 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: