Tenhle šestikolový Jeep Wrangler může být váš. Má osmiválec a dřevěnou korbu

  • Pokud vás nebaví litrové tříválce a máte potřebu to světu dát jasně najevo, objevila se více než zajímavá příležitost, jak to provést 

  • Na prodej je obrovský šestikolový Jeep Wrangler 

  • Spousta úprav zahrnuje také výměnu šestiválce za osmiválec Hemi 

  • Potřebovat budete bezmála šest milionů 

V poslední době se v našich končinách hodně mluví o přísnějších emisních normách, metodice WLTP a zejména o tom, kolik motorů a automobilům kvůli těmto novinkám končí a kolik tříválců kvůli tomu naopak přichází. Jestli jste tím už unaveni a máte neodolatelnou potřebu dát to světu najevo, nabízí se vám na trhu ojetin zajímavá možnost. V Americe je na prodej obrovský šestikolový Jeep Wrangler s osmiválcem Hemi.

Na počátku byl obyčejný Wrangler V6 3,6 l, vyrobený v roce 2012. Následně se vůz dostal do péče společnosti Southerm Offroad, která ho přestavěla na šestikolové monstrum. Úprava zahrnovala nové nápravy, zvýšený podvozek a zejména výměnu původní pohonné jednotky spojené s pětistupňovou převodovkou za osmiválec Hemi 6,4 l, kombinovaný se šestistupňovým automatem.

Doporučujeme: A Jeep Wrangler s desetiválcem z Dodge Viper by se vám nelíbil?

Dílo, které vzniklo pro baseballistu Andruw Jonese, dokonali lidé od Monster Customs. Ti upravili interiér a přidali další elektroniku. Protože si auto původně objednal hráč týmu Atlanta Braves, nepřekvapí, že masivní švy na čalounění připomínají švy baseballového míčku, respektive že celý střed volantu je vyveden jako míček pro baseball. Jinak interiér je čtyřmístný, nechybí několik obrazovek a korba dostala dřevěné obložení.

Zájemci si mohou inzerát prohlédnout zde. Pokud se vám tahle šestikolka líbí, budete v přepočtu potřebovat přibližně šest milionů korun. Náklady na dopravu do Evropy se v tom už ztratí.

Tenhle šestikolový Jeep Wrangler může být váš. Má osmiválec a dřevěnou korbu
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: