Také velký Range Rover dostal facelift. Zatím se ukazuje na neoficiálně zveřejněném videu

  • Land Rover nedávno představil facelift modelu Range Rover Sport, podobná modernizace čeká také na velký Range Rover 

  • Dokazuje to neoficiálně zveřejněné oficiální video 

  • Změny do značné míry kopírují upravený Range Rover Sport 

Land Rover minulý týden oficiálně představil modernizaci pro Range Rover Sport. Ta přinesla změny designu inspirované modelem Velar, uvnitř najdeme nový multimediální systém a především dorazilo nové plug-in hybridní provedení. Protože Sport je trochu mladší než velký Range Rover, bylo jasné, že něco podobného brzy dostane také vlajková loď britské automobilky a jak dokazuje neoficiálně zveřejněné video, na facelift Range Roveru opravdu nebudeme čekat příliš dlouho.

Doporučujeme: Facelift pro Range Rover Sport: Čtyřválce a plug-in hybrid

Video se objevilo na Youtube a upozornili na něj australští kolegové z magazínu CarAdvice. Na oficiální informace si musíme ještě chvilku počkat, z videa je ale dobře patrný přepracovaný design následující Velar. V interiéru se pak objevil nový multimediální systém a dotykový středový panel. I ten se do Range Roveru nastěhoval z Velaru.

Téměř jistý je opět příchod nového plug-in hybridního provedení. Pro připomenutí, jde o kombinaci zážehového přeplňovaného dvoulitru (220 kW/300 k) a elektromotoru o výkonu 85 kW. Celkem tento hybridní systém disponuje parametry 297 kW (404 k) a 640 Nm.

Také velký Range Rover dostal facelift. Zatím se ukazuje na neoficiálně zveřejněném videu
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: