Také ojetiny mají své „Auto roku“. Podívejte se, které bazarovky jsou ty nejlepší pro rok 2017

TIP Klikněte na galerii pro větší zobrazení

  • Kromě tradičních anket hledajících nejlepší nové auto roku existují také ankety, v rámci který se hlasuje o nejlepší ojetinu roku 

  • Takový žebříček sestavuje britský magazín Diesel Car 

  • Mezi nejlepšími ojetinami pro rok 2017 najdeme i Škodu Superb 

  • Celkovým vítězem se stala Kia Sportage minulé generace 

Anketu hledající české auto roku, kde letos zcela jistě zvítězí Škoda Kodiaq, určitě znáte. Možná znáte i anketu Car of the Year (evropské auto roku) nebo World Car of the Year (světové auto roku). Vždy se hledá nejlepší nové auto, ale existují také ankety, v rámci kterých porota určuje nejlepší ojetiny roku. Jednu takovou pořádá britský magazín Diesel Car, který také aktuálně vyhlásil vítěze pro rok 2017.

Doporučujeme: Škoda Kodiaq má smůlu. Do finále ankety Car of the Year 2017 nepostoupila

Přehled všech aut označených za ojetinu roku 2017 najdete v přiložené galerii. Anketa je rozdělena do několika kategorií a v jedné z nich zabodovala nakonec také Škoda. Model Superb Combi předchozí generace se stal nejlepším ojetým kombíkem pro rok 2017, když porazil i Jaguar XF Sportbrake, který skončil na druhém místě. Na celkové vítězství ale Superb nedosáhl.

Nejlepší ojetinou pro rok 2017 je podle poroty britského magazínu Diesel Car Kia Sportage předposlední generace. Ta kromě hlavního titulu získala také vítězství v kategorii crossoverů, kde porazila druhý Range Rover Evoque.

Také ojetiny mají své „Auto roku“. Podívejte se, které bazarovky jsou ty nejlepší pro rok 2017
Ohodnoťte tento článek!
1.5 (30%) 2 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: