Špinavé čelní sklo? Je třeba dbát na výběr trysek u ostřikovačů

Přední sklo, přes které není vidět? To je velmi nebezpečná situace. Lehké mrholení, špinavá dálnice. Zrovna auto před vámi pošle dáreček proti vašemu přednímu sklu přímo ze silnice. Hnědý film s mastnotou se rozprostře přes celý výhled. Nákladní auta si ani neuvědomují, že po sobě nechávají takové dárečky na silnici pro další účastníky silničního provozu. Může se to stát a stává se to docela dost často. Co už se, ale naštěstí stává zřídkakdy je ucpaná tryska. Zas na druhou stranu není neobvyklé setkat se s tryskami ostřikovačů předního skla, které nedostatečně rozprašují čistící směs nebo nejsou dobře směrovatelné, případně konstrukčně neodpovídají nárokům vašeho vozu. Je až těžko uvěřitelné, do jakých situací vás může taková drobnost na cestách dostat.

Bosch je všestranný dodavatel neskutečně velkého množství náhradních dílů. Svou kvalitu dokáže spolehlivě měřit díky průmyslu, do kterého díly dodává. Neposkytuje své díly jen do aut, potažmo silničních vozidel, ale i do vodních člunů, lodí nebo stavební či jeřábní techniky. Díky požadavkům z širokého trhu, které výrobce poslouchal, dokázal zajistit obrovskou míru kvality ke spokojenosti zákazníků z každé zmiňované oblasti.

Tryska ostřikovače od výrobce Bosch je jak konstrukčně všestranně promyšlená, tak i co do technologií provedení vyrobená. Rovnoměrné rozprašování a kvalitní distribuce směsi pro stěrače vašeho auta zajistí právě tyto trysky. Jedná se o provedení se dvěma otvory. Výše zmiňované negativní zkušenosti vám ani nepřijdou reálné. Jediné, co nedokážeme ovlivnit je prázdná nádržka směsi do ostřikovačů. S tím vám ani tyto trysky bohužel nepomůžou. Nezapomínejte na to, že vaše auto je vybaveno celým párem trysek.

Další informace na Automobilovedily24.cz

Youtube:  https://www.youtube.com/watch?v=ogJWxCe1SiE

Ilustrační foto: Pixabay.com

Špinavé čelní sklo? Je třeba dbát na výběr trysek u ostřikovačů
Ohodnoťte tento článek!
2 (40%) 4 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: