Sobotní kratochvíle: Podívejte se, co Jaguar a Land Rover nabízí jako prověřené ojetiny

  • Program prověřených ojetin má dnes téměř každá značka, nejsou ale ojetiny jako ojetiny 

  • Třeba Jaguar Land Rover nabízí historická auta v dokonalém stavu 

  • Na své si přijdou zájemci o XJ220, E-Type, ale také o starý Range Rover 

  • Nově byl pro tato auta otevřen showroom v německém Essenu

V současnosti se vám velmi pravděpodobně stalo, že na vás někde vyskočila reklama o tom, že program prověřených ojetin „Škoda Plus mění mínusy starých aut na plusy“. Je to jistě zajímavé, ale Škoda není jedinou automobilkou, která prověřené ojetiny nabízí. Třeba britské značky Jaguar a Land Rover si pro své „prověřené ojetiny“ zřídily dokonce samostatnou divizi. Pohled do nabídky těchto ojetin je vskutku fascinující. Pokud takhle o víkendu nemáte co dělat, můžete si proklikat galerii níže nebo se rovnou probrat nabídkou přímo na oficiálních stránkách.

Péči o prodej starých Jaguarů a Land Roverů zajišťuje divize Jaguar Land Rover Classic, které se velmi daří. Zájem o tyto automobily je takový, že aktuálně bylo otevřeno první tovární středisko zaměřené na klasické modely obou značek mimo Anglii. Celý areál je v německém Essenu a jeho rozloha činí 4500 m2. Kromě prodeje si zde fanoušci mohou auta také prohlédnout, k dispozici je i servis nebo prodej náhradních dílů.

Anglické a nově otevřené německé středisko Jaguar Land Rover Classic podporuje web Works Legends, kde najdete další informace a právě zmiňované „prověřené ojetiny“ na prodej. Nabízená auta mají různý původ, všechna ale procházejí přísnou kontrolou zahrnující 125 bodů a na všechny se vztahuje záruka dvanáct měsíců.

Tak příjemné prohlížení. A abychom nezapomněli, cesta do Essenu není až tak dlouhá…

Sobotní kratochvíle: Podívejte se, co Jaguar a Land Rover nabízí jako prověřené ojetiny
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: