Do Škody Octavia v tichosti dorazil digitální přístrojový štít. Dočká se i Kodiaq

  • Octavia je dalším modelem značky Škoda, který může mít digitální přístrojový štít 

  • Jde o příplatek za 8 900 až 10 900 Kč

  • Ve dvanáctém týdnu dorazí stejný prvek také do nabídky pro Kodiaq 

Digitální přístrojový štít má dnes už opravdu hodně modelů napříč celým koncernem Volkswagen. Škoda zůstávala trochu pozadu, když jako vůbec první dostal tuto vymoženost model Karoq. Také u mladoboleslavských aut ovšem bylo pouze otázkou času, kdy se přidají další. Škoda nyní v tichosti zařadila digitální přístrojový štít do nabídky pro Octavii.

Novinka je dostupná v kombinaci s nejvyššími výbavami Style a Laurin & Klement. V prvním případě zájemci připlatí 10 900 Kč, v tom druhém o dva tisíce méně. Digitální přístrojový štít samotný nic nového nepřináší. Stejně jako u modelu Karoq si i v Octavii budete moci vybrat z několika různých variant uspořádání.

Doporučujeme: Dvouválcová Škoda Octavia? I takového auta bychom se mohli jednou dočkat

Škoda Octavia je zatím druhý model dostupný s digitálním přístrojovým štítem. Nebude to ale dlouho trvat a dočká se i Kodiaq. Stane se tak ve dvanáctém týdnu letošního roku, tedy v druhé polovině března. Paradoxem je, že Superb coby vlajková loď zatím digitální přístrojový štít nemůže.

Co všechno umí mladoboleslavská verze koncernového digitálního přístrojového štítu, to si můžete prohlédnout na starším videu:

Do Škody Octavia v tichosti dorazil digitální přístrojový štít. Dočká se i Kodiaq
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 6 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: