Škoda Karoq chce být také sportovní. Sportline nabídne dokonce nový motor

  • Po provedení Scout přichází Škoda Karoq i ve verzi Sportline 

  • Specialitou této varianty jsou jiné nárazníky nebo černá kola 

  • Karoq Sportline se jako jediné provedení tohoto modelu bude nabízet s motorem 2.0 TSI o výkonu 190 koní 

Před pár dny Škoda přestavila model Karoq ve verzi Scout, dnes přichází další nová varianta. Podobně jako Kodiaq, také jeho menšího sourozence si už brzy budete moci pořídit ve „sportovní“ variantě Sportline. Je sympatické, že tentokrát se automobilka neomezila pouze na obvyklé detailní změny a sáhla také po změně v nabídce motorizací.

Sportline je totiž jediné provedení Škody Karoq, které se bude zákazníkům nabízet s dvoulitrovým benzinovým čtyřválcem 2.0 TSI naladěným na 140 kW (190 k). Dosud zájemci o takto silný motor museli brát diesel. Standardem pro nejrychlejší provedení Škody Karoq je pohon všech kol a převodovka DSG. Jak rychlá tato varianta bude, to automobilka zatím neprozradila.

Doporučujeme: Škoda představila Sunroq. Karoq bez střechy ale není nový model Škoda

Součástí výbavy Sportline jsou rovněž upravené nárazníky a standardně dodávaná osmnáctipalcová černá kola. Ta můžete na přání vyměnit za menší sedmnáctky, případně můžete naopak sáhnout po větších devatenáctkách. Na karoserii přirozeně nemohou chybět plakety Sportline. V interiéru najdeme sportovní sedadla, sportovní volant a pedály vyrobené z nerezové oceli.

Na rozdíl od řady jiných automobilek se Škoda zúčastní podzimního autosalonu v Paříži a právě tam také Karoq Sportline představí, stejně jako provedení Karoq Scout.

Škoda Karoq chce být také sportovní. Sportline nabídne dokonce nový motor
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

2 KOMENTÁŘE

PŘIDAT KOMENTÁŘ: