Škoda Citigo Fun: Stylovka z Mladé Boleslavi pro německý trh

  • Nová edice Škody Citigo nazvaná Fun sází především na styl

  • Edice Fun obsahuje speciální modrý lak, bílé polepy a bohatou výbavu 

  • Čeští zájemci mají smůlu, Citigo Fun se nabízí pouze na německém trhu 

Německé zastoupení automobilky Škoda zahájilo prodej modelu Citigo v nové edici Fun. Podobně jako u nás prodávaná verze Monte Carlo, také tato novinka sází především na styl. Na pohled poznáte Fun podle modré barvy karoserie Crystal Blue Metallic a zejména podle bílých polepů. Součástí výbavy jsou také šestnáctipalcová litá kola a tónovaná zadní okna.

Untitled 3
Citigo Fun dostalo modrou barvu karoserie, litá kola a bílé polepy
Untitled 5
Také interiér kombinuje bílou a modrou barvu. Specialitou je design čalounění sedadel

V interiéru se provedení Fun podepíše zejména bohatou výbavou zahrnující třeba klimatizaci nebo multimediální systém, ale také speciální čalounění sedadel, bílý dekor palubní desky a modré dekory ve dveřích. Některé detaily jsou pak chromové.

Zájemci mohou kombinovat verzi Fun se všemi motory v nabídce. Nejlevnější Citigo Fun 1.0 MPI o výkonu 44 kW (60 k) stojí na německém trhu 11 760 eur. Naopak nejdražší je verze G-Tec, za kterou zaplatíte bezmála patnáct tisíc eur.

Untitled 1 Untitled 2  Untitled 4

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

2 KOMENTÁŘE

  1. jenže ty doplnky stojí balík. 2 plastové lišty na prahy za 3.7 je balík. obyčejný mračítka 800, přední lištička spoileru 4.7 . z žebráka uděláte auto jen doplnky s cenou 400tisíc hned. chce to domácí tvorbu

PŘIDAT KOMENTÁŘ: