Scania na veletrhu Czechbus 2019

Veletrh Czechbus završil rekordní rok značky Scania na českém trhu. Švédský výrobce totiž letos zákazníkům předá 133 autobusů, což je nejvíce za 25 let působení značky na českém trhu.

Návštěvníci tradiční výstavy si mohli na stánku společnosti Scania prohlédnout dva městské autobusy řady CityWide, meziměstský Interlink HD, který byl letos mimo jiné k dispozici pro národní hokejový tým, a také model Irizar i6s.

„Scania na veletrhu Czechbus prezentovala čtveřici svých autobusů. Musím poděkovat zákazníkům za důvěru, kterou nám letos projevili. Do konce prosince předáme 133 autobusů, což je více než dvojnásobek v porovnání se stejným obdobím loňského roku. Tento rok musím hodnotit pozitivně. Na českém trhu jsme se stali třetí nejprodávanější značkou s jedenáctiprocentním podílem na trhu. Přímo na veletrhu Czechbus jsme pak uzavřeli smlouvy na více než 10 vozidel,“ říká manažer prodeje autobusů Scania CER Lukáš Martinů.

Společnost Scania se prezentovala zcela novou expozicí, která kladla důraz na ekologii a udržitelnost. Například prezentační materiály byly návštěvníkům k dispozici v elektronické podobě a také veškeré vybavení bylo s minimálním podílem plastů.

„Změna prostředí tomuto veletrhu určitě prospěla, což se pozitivně odrazilo nejen na našem stánku, ale také na počtu návštěvníků. Se službami organizátora jsme byli velmi spokojení,“ shrnul své dojmy manažer prodeje autobusů Scania Lukáš Martinů.

Scania na veletrhu Czechbus 2019
Ohodnoťte tento článek!
3.1 (61.67%) 12 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: