Rozjeďte nákupy s Kaufino: Vaše plná výbava na cesty výhodněji

Na českém a slovenském webu právě startuje nový projekt Kaufino, díky kterému můžete sehnat vše potřebné pro své vozidlo, ale také doplňky pro vaše pohodlnější cestování za výhodné ceny. Na stránkách Kaufino najdete vždy pestrou nabídku akčních letáků, které jsou plné výhodných nabídek a slev. Jistě vás tedy potěší, že zde naleznete i vybrané obchody, které mají ve své nabídce produkty pro vaše vozidlo a pohodlnější jízdu. 

Vydejte se na dlouhé cesty v pohodlí

Vypravit se na dovolenou čistě po vlastní ose zní jako skvělý plán. Vše je naprosto bez zbytečných závazků, a vy tak můžete poznat z vybrané destinace mnohem více a v naprostém pohodlí vašeho auta. A jak si navýšit míru možného pohodlí na cestách? Vybavte své auto tak, abyste v něm mohli strávit veškerý čas během cestování bez pocitu omezení či nepohodlí. Praktické jsou pečlivě zvolené úložné prostory a organizéry do kufru, díky kterým je vše přehledně sbaleno, a do kufru se tak vleze i daleko více věcí. K pohodlí na dlouhých cestách přispěje i přibalená deka či polštář, které vždy nabízí Jysk leták. Stačí pouze takové, které ochrání před zapnutou klimatizací během noční cesty, a zároveň nezaberou příliš z dostupného prostoru vašeho auta. Praktická je také chladicí taška, obzvláště na delších letních cestách. Veškeré potraviny na cestu vám vydrží čerstvé, a vy tak nemusíte neustále zastavovat na každé občerstvovací stanici. Dovolená vlastním autem může být nezapomenutelným zážitkem a se správnou výbavou bude nezapomenutelná v tom správném slova smyslu. 

Dopřejte péči svému vozidlu

Zaměřme se také na pravidelnou péči, kterou je možné poskytovat motorovému vozidlu pravidelně a bez nutnosti navštěvovat pokaždé servis. Některé věci jistě zvládnete sami a odměnou vám bude krásné a funkční vozidlo. Například autokosmetika pro péči nejen o exteriér, ale i interiér auta umí zázraky. Stačí jen vybrat pečlivě tak, aby byl zvolený čisticí produkt nejen účinný při úklidu, ale také pečující a vhodný na právě ten povrch interiéru, který máte ve svém vozidle. Nezapomeňte ani na ochranu sedadel. Dlouhé jízdy a pravidelné užívání vozidla zanechá po nějakém čase stopy právě na vašich autosedadlech. K zachování jejich vzhledu vám poslouží kvalitní autopotahy, které navíc i zvýší komfort vašeho vozidla. 

Máte kompletní a aktuální povinnou výbavu? Možná je ten ideální čas na kontrolu a doplnění ještě před odjezdem na dovolenou či delší cestování. V součtu mohou vyjít veškeré zmíněné produkty poměrně draho, avšak nikoliv s Kaufino. Například akční leták Lidl pravidelně nabízí pestrý výběr všech těchto produktů a mnohem více. Stačí si jen prohlédnout aktuální leták na Kaufino, a získáte tak plnohodnotný přehled o výhodných nabídkách, a váš finanční rozpočet nemusí příliš utrpět.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: