Rolls-Royce uvolnil první skici limitované edice modelu Dawn. Je inspirována legendárními roadstery 20. let

  • Jedná se o automobil z kolekce „Collection Cars“

  • Bude pouze pro 50 vyvolených

  • Cena vozu limitované edice není známá

Dawn je sice nejdéle sloužícím modelem současné nabídky Rolls-Royce, nicméně i tak se stal prvním vozem nového desetiletí, který podstoupí zušlechťovací kůru od divize Rolls-Royce Bespoke Collective a stane se součástí limitované edice „Collection Cars“.

Posledním modelem, který se může pochlubit členstvím v tomto nejprestižnějším klubu, je Rolls-Royce Wraith Eagle VIII. Byl poctou prvnímu transatlantickému přeletu bez jediné přestávky, od nějž uběhlo v roce 2019 sto let.

Připravovaný kabriolet pojmenovaný Dawn Silver Bullet vznikne v počtu pouze 50 kusů
Uvnitř se Dawn Silver Bullet vyznačuje těmi nejluxusnějšími a ručně zpracovanými materiály

Stejně jako šedo-bílé čtyřmístné kupé vznikne také připravovaný dvoumístný kabriolet Dawn Silver Bullet v počtu pouhých 50 kusů. Limitovaná edice se nechala inspirovat legendárními roadstery dvacátých let minulého století a tisková zpráva Rolls-Royce mluví o bezstarostném přístupu k životu a rebelii po vzoru hollywoodských hvězd.

Na zadním sedadle Rolls-Royce Phantom LWB: Jízdní dojmy z pozice člověka, který za vůz utratí 20 milionů

Dříve se tradovalo, že pokud se ptáte u Rolls-Royce na cenu, nemůžete si jejich model dovolit. Dnes jsou ceny modelů se soškou Spirit of Ecstasy na masce chladiče běžné dostupné, třebaže většina z nás si ho opravdu dovolit nemůže. Nicméně cena limitky od Rolls-Royce Bespoke Collective známá není.

Rolls-Royce uvolnil první skici limitované edice modelu Dawn. Je inspirována legendárními roadstery 20. let
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: