Rolls-Royce Motor Cars Prague získalo prestižní světové ocenění

Společnost Rolls-Royce Motor Cars oznámila výsledky světových ocenění dealerů za rok 2017 na každoročním setkání, které se uskutečnilo minulý týden v srdci Rolls-Royce Motor Cars v Goodwoodu.

Rolls-Royce Motor Cars Prague se dostalo uznání cenou Globální Dealer roku v kategorii Ownership Service a obsadila tak první místo na seznamu 130 Rolls-Royce dealerství na celém světě.

Tato cena je založena na několika faktorech spojených se servisem, díly a příslušenstvím a celkovými poprodejními službami.

Karel Kadlec, majitel společnosti Rolls-Royce Motor Cars Prague, to okomentoval slovy: „Je pro nás velmi potěšující ale i zavazující stát se nejlepším dealerem na světě v rámci servisu a poprodejních služeb. Otevřeli jsme teprve v roce 2016 a jsme moc rádi, že vidíme pozitivní dopad, jenž je důkazem, že v maximální míře plníme požadavky našich klientů. “

Peter Schoppmann, regionální ředitel Rolls-Royce Motor Cars, dodává: „Průběžně rozvíjíme a zdokonalujeme každý aspekt businessu. Naše dealerství jsou klíčem k plnění očekávání těch nejnáročnějších klientů na světě. Tímto gratuluji společnosti Rolls-Royce Motor Cars Prague k tomuto vysoce prestižnímu ocenění.“

Rolls-Royce Motor Cars Prague získalo prestižní světové ocenění
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: