Ředitel transportu DHL Supply Chain nově povede i transport na Slovensku

Peter Badáň, dosavadní ředitel transportu DHL Supply Chain v České republice, byl jmenován do funkce ředitele transportu i pro Slovensko. Jeho úkolem bude vyhledávat nové příležitosti a rozšiřovat portfolia služeb současných zákazníků.

„V Česku jsme před několika lety začali rozšiřovat vlastní vozový park. Podařilo se nám vytvořit spolehlivou flotilu, se kterou jsme schopni pokrýt velkou část přeprav našich zákazníků a dosáhnout tak větší transparentnosti nákladů spojených s přepravou. Zároveň se můžeme soustředit na služby s přidanou hodnotou a řešení na míru potřebám našich zákazníků. Podobnou cestou chceme jít i na Slovensku,“ říká P. Badáň.

Ing. Peter Badáň (43) je ředitelem transportu v DHL Supply Chain od ledna 2019. Do firmy nastoupil v roce 2012 na pozici manažera transportu. Před tím pracoval nejdříve jako manažer logistiky a později jako seniorní manažer nákupu ve společnosti COTY Czech Republic. Peter Badáň je absolventem Žilinské univerzity v Žilině, Fakulty provozu a ekonomiky dopravy a spojů.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: