První zákazník z České republiky si převzal elektrický Mustang Mach-E. V garáži mu stojí i klasický Mustang

  • Ford zahájil dodávky nového modelu Mustang Mach-E zákazníkům v České republice

  • První majitel si svůj nový Mustang Mach-E převzal u autorizovaného prodejce AUTO IN v Pardubicích

  • Zákazník zvolil model s baterií o kapacitě 98,7 kWh, který na jedno nabití ujede až 610 kilometrů 

Ford již zahájil dodávky netrpělivě očekávaného nového modelu Mustang Mach-E zákazníkům v České republice. Historicky první český majitel tohoto inovativního elektrického SUV, pan Jaroslav Šnábl, si svůj nový vůz v černém odstínu Shadow převzal u autorizovaného prodejce AUTO IN v Pardubicích.

Pan Jaroslav se označuje za příznivce elektromobility, několik vozů s tímto typem pohonu již vlastnil. „Mustang Mach-E mě zaujal designem, vynikajícími parametry hnací soustavy, mimo jiné dojezdem na jedno nabití, stejně jako nejmodernějšími technologiemi,“ vysvětlil. Usednutí za volant ozdobený ikonickém emblémem divokého koně pro něj však nebude novinkou. „Vlastním také klasický benzínový Mustang a těším se, že budu moci osobně porovnat minulost této legendární modelové řady s její budoucností,“ dodal.

Libor Beneš, Country Manager značky Ford pro Českou republiku, řekl: „Mám radost, že prvním českým majitelem modelu Mustang Mach-E se stal právě zákazník, u kterého se vztah k elektromobilitě setkává s náklonností k Mustangu jako takovému. Může se tak na vlastní kůži přesvědčit, že zážitkem z jízdy dělá Mustang Mach-E svému rodovému jménu čest.“

Za společnost AUTO IN se slavnostního předání vozu zúčastnil její obchodní ředitel Josef Boháč. „Společnost AUTO IN se elektromobilitě věnuje dlouhodobě, proto jsme velmi rádi, že máme tu čest předat našemu zákazníkovi první Ford Mustang Mach-E v České republice,“ uvedl.

První zákazník z České republiky si převzal elektrický Mustang Mach-E. V garáži mu stojí i klasický Mustang
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 5 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: