První neoficiálně zveřejněné oficiální fotky odhalují nový Hyundai Veloster

  • Nový Hyundai Veloster se představí dnes večer 

  • Na internet se v předstihu dostaly první oficiální fotky 

  • Těšit se můžeme rovnou také na ostrou verzi N 

  • Zájemci mohou sledovat premiéru v přímém přenosu 

Automobilka Hyundai si pro aktuální detroitský autosalon připravila model Veloster druhé generace. První fotky nemaskovaného vozu se dostaly do éteru už dříve, dnes se ještě před premiéru objevily také první oficiální obrázky. Kromě designu samotného stojí za pozornost především skutečnost, že Veloster rovnou přijde i v ostrém provedení N.

Doporučujeme: Hyundai ukázal nový Veloster ještě před premiérou. Nesymetrické dveře zůstanou

Dvě oficiální fotografie neoficiálně zveřejnili kolegové z magazínu carscoops. Prohlédnout (i když v malém rozlišení) si tak můžeme nový Veloster jak v jeho základní variantě, tak ve verzi N. Ta nabídne agresivnější nárazníky, větší kola a výraznější spoiler nad zadním oknem, přesně jak to známe z nošovické i30 N.

Hyundai Veloster_1 Hyundai Veloster_2

O technice zatím nikdo nic neřekl, ale bylo by velké překvapení, kdyby Hyundai Veloster N nedostal přeplňovaný čtyřválcový dvoulitr převzatý právě z i30. Pro připomenutí, první čistokrevný korejský hot-hatch disponuje maximálním výkonem 202 kW (275 k).

Všechny podrobnosti se dozvíme ještě dnes. Tisková konference začíná v šest večer našeho času, přímý přenos můžete sledovat na Youtube.

První neoficiálně zveřejněné oficiální fotky odhalují nový Hyundai Veloster
Ohodnoťte tento článek!
2.7 (53.33%) 3 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: