Právě vyšel časopis AUTO7 12/2018

  • Nákupní tašky: Vybíráme správné auto do města, nové, ojeté, elektrické i od 15 let

  • Velký test: Honda CR-V s benzinovým turbomotorem

  • Volkswagen Currywurst: Vaříme vánoční menu z nejprodávanějšího výrobku z Wolfsburgu

  • Octavia vs. Karoq: Která Škoda s motorem 1.0 TSI se více hodí pro rodinu?

Prosincové vydání časopisu AUTO7 přináší výběr těch nejlepších a nejmenších aut do města. Redakční tým sestavil výběr nových i ojetých modelů, se kterými se vám bude ve městě nejlépe jezdit i parkovat, otestoval také vůz Ligier JS50L, který je možné řídit již od 15 let.

1Ve velkém testu zjistíte, jak jezdí nová Honda CR-V s benzínovým motorem 1,5 VTec Turbo. Dále si přečtete zajímavé srovnání BMW řady 2 GT s Opelem Grandland X – je lepší MPV nebo SUV? S výběrem rodinného auta poradí také test Škody Octavia a Karoq ve verzích 1.0 TSI.

Věděli jste, že Volkswagen vyrábí uzeniny? Jeho Currywurst je dokonce nejprodávanějším artiklem této značky. Pro buřty jsme se vypravili až do Wolfsburgu, následně je nechali otestovat ve Státním veterinárním ústavu a uvařili z nich štědrovečerní menu, které hodnotili kulinářští experti Markéta Hrubešová a Filip Sajler.

3V exkluzivním článku se také dozvíte, jak se dá sestavit elektrický sporťák, který si objednáte po internetu. Dále se zabýváme problematikou upgradu vestavěného infotainmentu v moderních vozech.

4Akci a zábavu v novém vydání AUTO7 přináší testy čtyřkolky CF Moto Gladiator X520 EPS a retro motocyklu Jawa 350 OHC Special. Srovnali jsme také expediční offroad Mitsubishi Pajero s neméně drsným RC vozem Subotech.  A aby srovnání nebylo málo, postavili jsme proti sobě Citroën Cactus a klasickou „kachnu“ 2 CV. Jako malý vánoční dárek pak zveme čtenáře do redakce prostřednictvím článku, ve kterém se dozví, jak se vlastně dělá časopis o autech. Přejeme příjemné čtení, hezké svátky a na shledanou v roce 2019!

Právě vyšel časopis AUTO7 12/2018
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: