Právě vychází časopis Auto motor a sport 2/2019

  • Únorové číslo měsíčníku Auto motor a sport je opět našlapané zajímavými auty a tématy

  • Podrobně jsme otestovali zbrusu nové BMW M850i Coupe!

  • Jeep Wranger: Ikonický zakladatel segmentu terénních aut andále exceluje v terénu, ale nově přesvědčí i na silnici

  • Jako první jsme vyzkoušeli nový Lexus ES, hybridní sedan, který oslní nejen tichem na palubě

  • Srovnávací test velkých luxusních SUV s dieselem a pohonem všech kol prozradí, zde je lepší Audi Q7, BMW X5, VW Touareg nebo Volvo XC90

Rubrika Tajné projekty prozradí informace ohledně modernizované Škody Octavia Combi, BMW i4 a Seatu Terramar. A nechybí ani řada zajímavých jízdních dojmů a testů. Kromě BMW M850i Coupe  a Lexusu ES  jsme vyzkoušeli Škodu Kodiaq RS, nejsilnější dieselový model z Mladé Boleslavi v historii, ale také Mercedes-AMG E 53 Kupé, které je s novým řadovým šestiválcem nyní mild hybridem. Alfa Romeo Stelvio QV ukázala, že ač je to SUV, tak jezdí lépe než většina normálních aut. Jeep Wrangler jsme vzali do drsného terénu, aby mohl opět ukázat, co vše dovede. A je toho opravdu hodně.

JEEP_WRANGLER-1ALFA_STELVIO-1Elektrické modely se rodí jako houby po dešti. Víme vše o Audi e-tron GT, které přijede jako bratr Porsche Taycan za dva roky. A zmapovali jsme, jak se automobilky chystají spolupracovat na poli elektromobility. Detailně jsme prozkoumali i to, jak fungují autonomní automobily. Proč Elon Musk sází více na kamery, než na radary a lasery? Přinášíme přehled všech systémů.

MERCEDES_AMG_E53FORD_COSWORTH-1

Svezení s Fordem Sierra RS500 Cosworth prozradilo, že toto okřídlené ostré kupé Sierra rozhodně není autem pro rozmazlené řidiče! A ohlédli jsme se za Audi Quattrem, které způsobilo revoluci v rallye. Jezdilo i u nás.

Se starým VW Transporter jsme se navíc vydali prozkoumat Zimbabwe. Kouzlo Afriky totiž nejlépe odhalíte na vlastní pěst, bez cestovek. Příznivce sportu zase určitě zaujme ohlédnutí se za historií nejsledovanějšího amerického automobilového šampionátu NASCAR.

001_titul_02_19.indd

To vše a mnohem více najdete v únorovém vydání Auto motor a sportu.

Tak hezké čtení!

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: