Originální SEAT Service pro bezstarostné léto

Zdroj: Archiv MF
  • Jarní servisní nabídka 2017: „Užívejte si každou jízdu a servis nechejte na nás“

  • Profesionální servis pro zánovní i starší vozy značky SEAT, který se vyplatí

  • Výměna poškozeného čelního okna s bonusem

SEAT Service přichází s Jarní servisní nabídkou 2017, která vyzývá všechny majitele zánovních i starších vozů SEAT: „Užívejte si každou jízdu a servis nechejte na nás“. Od začátku března do poloviny května mohou řidiči vozů SEAT využít výhodné nabídky autorizovaných servisů SEAT, která zahrnuje mimo jiné jarní servisní prohlídku, SEAT Pneuservis, Kompletní ceny SEAT a široký sortiment Originálního příslušenství SEAT® pro prázdninové cestování za dobrodružstvím. Také starosti s blížícím se termínem povinné technické kontroly lze výhodně přenechat odborníkům značky SEAT v rámci programu SEAT STK Service.

„Řádná příprava vozu na jaro a léto znamená mnohem víc než jen jeho přezutí ze zimních pneumatik na letní. Tomu odpovídá široký záběr naší právě probíhající jarní servisní nabídky,“ říká Jan Špinar, vedoucí divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „Jarní servisní prohlídka po náročném zimním provozu odhalí i skryté závady a o jejich rychlé odstranění za výhodnou cenu se postarají skvěle kvalifikovaní technici. A to je jen malá část našich komplexních poprodejních služeb, které mají jediný cíl – maximální spokojenost zákazníka.“

Jarní servisní prohlídka, která důkladně prověří stav vozidla, vyjde na pouhých 199 Kč a servisní technici při ní kontrolují všechny důležité komponenty: brzdovou soustavu, výfukovou soustavu, kola i pneumatiky, funkčnost spojky, chladicí soustavu, klimatizaci, stěrače a ostřikovače, akumulátor, klínový a rozvodový řemen, světlomety, těsnost a poškození motoru a motorového prostoru, provozní kapaliny a v neposlední řadě také realizaci dílenských a svolávacích akcí. Jarní servisní prohlídka může být pro zákazníka za určitých okolností dokonce zcela zdarma, a to v případě, že svěří odstranění zjištěných závad příslušnému autorizovanému servisu SEAT.

Zákazník dostává od autorizovaného partnera značky SEAT dvouletou záruku na díly i práci a profesionální práci odborníků podle pokynů výrobce. Ještě výhodnější může být návštěva servisu SEAT při využití slevových poukazů Fitness plán na Originální díly SEAT® a Economy díly, Originální příslušenství SEAT® a servisní úkony ve výši až 20 %. Originální díly SEAT® představují profesionální a výhodné řešení se 100% jistotou nejvyšší kvality a vysoké technické úrovně. Používáním originálních dílů je nejen zaručen spolehlivý a bezpečný provoz, ale také úspora značných finančních prostředků.

Letošní novinkou v nabídce Originálních dílů SEAT, kterou ocení zejména alergici, je vložka prachového a pylového filtru s vrstvou aktivního uhlí a polyfenolovou povrchovou úpravou. Ta má schopnost zneškodňovat bakterie a odstraňovat alergeny ze vzduchu přiváděného do interiéru. Alergici si tak mohou ve vozech SEAT užívat příjemného cestování i během pylové sezony. Inovativní filtr stojí 815 Kč a od běžných filtrů se liší žlutou barvou.

Pravidelné využívání služeb autorizovaných servisů SEAT se vyplácí také majitelům starších vozů SEAT, pro které je připraven nejen již zmíněný Fitness plán, ale také široký sortiment výhodných Economy dílů a program Kompletní ceny SEAT. Například servisní prohlídka s výměnou oleje u modelu SEAT Ibiza 1.4/63 kW z roku 2008 vyjde na 2560 Kč, majitele modelu Leon 2.0 TDI/103 kW z roku 2008 přijde stejný servisní úkon na 2650 Kč. Výměna brzdového obložení vpředu stojí u populární Ibizy 1950 Kč, nebo 4540 Kč, pokud se vyměňují také brzdové kotouče vpředu. Uváděné ceny zahrnují Originální nebo  Economy díly SEAT, čas i práci mechanika se zvýhodněnou hodinovou sazbou a DPH. Kompletní ceny SEAT mohou využívat fyzické osoby, které jsou majiteli vozidel SEAT starších 5 let. Více informací naleznete na www.kompletniceny.seat.cz.

Dobrý výhled pro řidiče za všech podmínek je nezbytným předpokladem bezpečné jízdy. Autorizované servisy SEAT proto nabízejí v rámci sezonní nabídky originální nebo Economy sady stíracích lišt s výhodným bonusem v podobě 1 litru originálního koncentrátu pro přípravu letní směsi do ostřikovačů. Při nákupu lze navíc uplatnit poukaz z Fitness plánu se slevou 15 % na Originální, resp. Economy díly SEAT. Další bonus mohou zákazníci autorizovaných servisů SEAT získat při zakoupení a výměně skla čelního okna: 1 sadu originálních nebo Economy stíracích lišt pro stěrače předního okna za symbolickou 1 Kč. Tato akce platí až do 30. září 2017 a lze ji kombinovat s výše uvedenou akcí na stírací lišty. Zákazník tak může obdržet dva bonusy.

Jakmile vystoupí průměrné denní teploty nad 7 °C, nastává sezona letních pneumatik. Pro majitele vozů SEAT je v tomto ohledu spojencem SEAT Pneuservis, který jim pod jednou střechou nabízí kompletní služby a veškeré produkty v oblasti pneumatik. A navrch k tomu přidává atraktivní záruku SEAT PneuGarance a inovativní technologii AirStop pro ještě silnější pocit jistoty na cestách při nižších nákladech. SEAT PneuGarance je až tříletá záruka na pneumatiky, zakoupené u autorizovaného prodejního nebo servisního partnera SEAT. Záruka platí na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník, a záruční plnění má podobu slevy při nákupu nové pneumatiky ve výši až 70 % její ceny.

Profesionální služby Pneuservisu SEAT zahrnují mimo jiné přezutí vozu ze zimních na letní pneumatiky, včetně vyvážení, a případně i vyčištění a uskladnění kol se zimními pneumatikami do další sezony. Je-li čas na výměnu opotřebovaných letních pneumatik za nové, dostane se majitelům vozů SEAT odborného poradenství při výběru z širokého sortimentu kvalitních letních pneumatik od osvědčených výrobců za velmi konkurenceschopné ceny. Naprostou samozřejmostí je také ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

Už samotné řízení vozů značky SEAT je nezapomenutelným zážitkem, ale s Originálním příslušenstvím SEAT® lze z života na cestách získat ještě víc. Systémy střešních nosičů a příčníků umožní přepravu i velkého množství zavazadel nebo neskladného sportovního vybavení. V létě často používané nosiče jízdních kol na střechu lze pořídit již za 2723 Kč, nosič pro 2 jízdní kola na tažné zařízení vyjde na 16 597 Kč (pro 2 jízdní kola). Ceny různých druhů tažných zařízení začínají již od 6659 Kč. Před příliš ostrým sluncem ochrání cestující sluneční clony pro zadní okno nebo boční okna vzadu (ceny od 1089 Kč), zatímco funkce rozpoznávání únavy řidiče, kterou si mohou majitelé vozů Ateca a Leon s rokem výroby 2013 až 2018 nechat aktivovat za 2051 Kč, doporučí řidiči včas přestávku k odpočinku. Fanoušky španělské značky potěší také originální SEAT kolekce, která dokáže vdechnout ducha značky SEAT a města Barcelony i do každodenního života například stylovým oblečení pro pány, dámy i děti, módními doplňky, praktickou láhví SEAT Sport na pití nebo odrážedlem pro malé děti.

Jarní servisní nabídka SEAT 2017 probíhá u participujících autorizovaných servisních partnerů SEAT v České republice od začátku března do 12. května 2017.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: