Opel Grandland X chce být ještě stylovějším crossoverem. Přichází dvoubarevná verze

  • Opel rozšířil nabídku pro model Grandland X o verzi Design Line 

  • V podstatě jde o dvoubarevné provedení s černou střechou 

  • Nedávno bylo zároveň představeno příslušenství OPC Line 

Opel Grandland X neboli převlečený Peugeot 3008 se už pár měsíců úspěšně prodává, ale aby automobilka udržela pozornost veřejnosti, postupně odhaluje další a další nové varianty. Nově například přichází verze Design Line.

Doporučujeme: Grandland X, nebo Octavia? Aneb jak velké je aktuálně největší auto s tříválcem na trhu?

Provedení Design Line má udělat z modelu Grandland X ještě stylovější crossover, jde totiž o dvoubarevnou variantu nabízející kontrastní černou střechu. Stejnou barvou jsou lakovány také kryty zpětných zrcátek. Vůz navíc stojí na osmnáctipalcových litých kolech a samozřejmě nabízí bohatou výbavu.

Ta zahrnuje kromě jiného inteligentní omezovač rychlosti, systém udržování auta v pruzích, čtení značek, multimediální systém nebo sportovní kovové pedály. Základní cena na německém trhu je 28 500 eur v kombinaci s nejlevnějším přeplňovaným tříválcem o objemu 1,2 litru (96 kW/130 k).

Doporučujeme: Prohlédli jsme si nový Opel Grandland X. Jak prostorný je uvnitř? (první dojmy)

Nedávno Opel představil také další příslušenství určené pro Grandland X 2018. To kromě jiného obsahuje sportovní doplňky řady OPC Line, což konkrétně znamená boční nášlapy za 31 tisíc, nerezové pedály (3 2250 Kč) a ozdobnou lištu kryjící hranu zavazadelníku (1 600 Kč).

Grandland X představuje pro automobilku Opel poměrně zajímavý model, o který mají zákazníci zájem. Už v polovině března bylo oznámeno, že počet objednávek na tento vůz překročil hranici 100 000. Grandland X k tomu potřeboval zhruba půl roku působení na trhu.

Opel Grandland X chce být ještě stylovějším crossoverem. Přichází dvoubarevná verze
Ohodnoťte tento článek!
3.5 (70%) 4 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: