Objednejte si naše časopisy až domů. Poštovné platíme my!

  • AUTO7, auto motor a sport, auto motor a sport Classic i MOTOCYKL až do vaší schránky

  • Objednat můžete nejen aktuální, ale i starší čísla

  • Pravidelným čtenářům nabízíme zvýhodněné předplatné se zajímavým dárkem

  • Své oblíbené motoristické časopisy můžete číst i elektronicky

Víme, že sehnat oblíbený časopis je v těchto dnech obtížnější než dříve. Trafiky, čerpací stanice i pulty s tiskem ve větších prodejnách potravin jsou sice otevřené, ale teď, když trávíme většinu času doma, nemáme okolo podobných provozoven cestu zdaleka tak často jako dříve. Proto jsme pro vás připravili možnost objednat si časopisy z našeho portfolia z bezpečí domova. AUTO7, auto motor a sport, auto motor a sport Classic i MOTOCYKL dorazí přímo do vaší schránky. A nemusíte mít obavy ze zvýšených nákladů – poštovné hradíme my!

Je několik způsobů, jak to udělat. Pokud chcete jednotlivé vydání, můžete si ho s poštovným zdarma objednat na následujících odkazech.

TIP: Stejným způsobem si můžete snadno objednat také starší vydání našich časopisů. To se hodí, když sháníte test konkrétního auta nebo motocyklu – popřípadě velký test pneumatik nebo autožárovek.

Právě vychází časopis Motocykl 4/2020. Nyní navíc s poštovným zdarma

Časopisy si můžete také předplatit natrvalo, abyste je nemuseli shánět v trafice ani po skončení koronavirové krize. V rámci předplatného dostanete 12 čísel za cenu deseti a ještě se můžete těšit na zajímavý dárek.

Právě vychází časopis AUTO7 4/2020

A pokud papír ke štěstí nepotřebujete, ale kvalitní čtení o autech a motorkách ano, můžete si naše tituly kupovat i elektronicky. Jak za předplatné, tak jednotlivě.

Pro úplnost dodáváme, že stejnými způsoby si můžete předplatit či objednat také další časopisy z portfolia Mladé fronty, třeba mimořádně oblíbený dětský Puntík.

Objednejte si naše časopisy až domů. Poštovné platíme my!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: