Nový Ford Mustang, EcoSport, Ranger Black Edition a Tourneo Custom se ve Frankfurtu představí v evropské premiéře

  • Ford představí na letošním autosalonu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem nový Mustang, EcoSport, Tourneo Custom a Ranger Black Edition

  • K vidění bude rovněž kompletní modelová řada nové Fiesty nebo Ford GT ’67 Heritage

  • Na fóru New Mobility World promluví Steven Armstrong, viceprezident skupiny Ford a prezident pro Evropu, Střední východ a Afriku

Na autosalonu IAA 2017 v německém Frankfurtu nad Mohanem představí Ford v evropské premiéře nový Ford Mustang, SUV EcoSport, pick-up Ranger Black Edition a velkoprostorové Tourneo Custom.

Expozice značky Ford předvede rozmanitost a šíři evropské nabídky. Legendární sportovní model Mustang je nyní ještě atraktivnější a výkonnější, kompaktní SUV EcoSport všestrannější a komfortnější a osmi- až devítimístné Tourneo Custom ještě luxusnější než kdy dříve.

K vidění bude rovněž modelová řada nové Fiesty včetně crossoveru Fiesta Active a sportovní Fiesty ST, které se začnou prodávat příští rok. Návštěvníci se mohou těšit také na exkluzivní Ford GT ’67 Heritage v červenobílém barevném provedení, odkazujícím na vítězný vůz GT40 Mark IV z Le Mans 1967.

Na večerním fóru New Mobility World promluví Steven Armstrong, viceprezident skupiny Ford a prezident pro Evropu, Střední východ a Afriku. Zaměří se na budoucnost udržitelné mobility z pozice Fordu a představínovou iniciativu z programu Smart Mobility. Akce se bude konat 12. září od 18.30 v hale 3.1 frankfurtského výstaviště.

Stánek Fordu naleznou návštěvníci autosalonu v hale označené číslem 9. Kompletní tisková zpráva spolu s doprovodnými materiály bude zveřejněna na webové stránce http://iaa2017.fordpresskits.com 11. září v 10.00 hod.

Ohodnoťte tento článek!

PŘIDAT KOMENTÁŘ: