Nové SUV z Nošovic se chystá na premiéru. Bude se nabízet ve dvou délkách

Zdroj: Hyundai
  • Hyundai 15. září odhalí novou generaci svého kompaktního SUV Tucson

  • Auto, které se vyrábí i v továrně v Nošovicích, se bude nabízet ve dvou karosářských verzích

  • Model ukazuje nezvyklé denní svícení i palubní desku s vestavěným displejem

Necelé dva týdny zbývají do odhalení nové generace kompaktního SUV Hyundai Tucson. Auto vyjede na silnice hned ve dvou karosářských provedeních, půjde o standardní a prodlouženou délku. Ta by ale měla být k mání v Číně, Koreji nebo USA. Do Evropy se zřejmě nepodívá.

Tucson, který se kromě řady jiných míst vyrábí také v Nošovicích, bude zajímavý i od pohledu. Dva ztmavené snímky exteriéru ukazují hrátky s diodami. Přední LED pro denní svícení tvoří plochy podobné řezákům a jsou zakomponované do masky chladiče. Záď zase protíná diodový pás.

Z Nošovic do Evropy již míří kompletní modelová řada nového Hyundai i30. Automobilka zahájila výrobu verze N Line

Snímek palubní desky nového Hyundai Tucson se objevil už v červenci. Teď oficiální obrázek styl v kabině potvrzuje. Palubní deska vypadá spíš jako z výstavního konceptu. Budíky vystřídal displej, další obrazovku najdeme integrovanou uprostřed. Zdá se ale, že klimatizace dostane své vlastní ovladače. Zajímavá je i vzedmutá středová konzola.

Záď nového SUV protne pás z diod
Palubc dominuje panel se zapuštěným displejem

Více informací zatím automobilka neuvolnila. Dá se očekávat, že se další fotografie nebo detaily ještě objeví během následujících dvou týdnů. Každopádně 15. září bude jasno, na ten den se chystá oficiální premiéra přímo v Koreji.

Nové SUV z Nošovic se chystá na premiéru. Bude se nabízet ve dvou délkách
Ohodnoťte tento článek!
4.2 (83.08%) 26 hlas/ů

1 komentář

  1. Víte, to jsou korejské sliby. My co jsme prošli Nošovicemi jim už nevěříme. ix35 bylo horší, Tucson pak také. Nyní velkohubá slova a výsledek hádejde. Ne nadarmo se severomoravské montovně přezdává panoptikum. Ale každého věc, trh je dostatečně široký.

PŘIDAT KOMENTÁŘ: