Nové SUV z Nošovic bude mít futuristický interiér, vsadilo na displeje

Zdroj: Hyundai
  • Na internet unikla skica palubní desky chystané nové generace SUV Hyundai Tucson

  • Auto, které se mimo jiné produkuje v Nošovicích, dostane sadu displejů

  • Obrazovka nahradí klasické ručičkové budíky, ovládání klimatizace ale zůstane oddělené

Nová generace SUV z Nošovic už prochází testy. Na silnicích by se měla objevit někdy během příštího roku. I proto na internet prosakují nejen fotografie zachycující zamaskované testovací prototypy, ale také další informace a obrázky. Jedním z nich je i údajná skica palubní desky Hyundai Tucson.

Proč údajná? Snímek uveřejnilo francouzské fórum World Scoop, ale Hyundai popřel, že by něco podobného zveřejnil. Nicméně obrázek téměř přesně odpovídá kabině, kterou se podařilo zachytit několika špionážním fotografům (snímky najdete také na fóru). Ač zakrytá, ukazuje stejné tvary i obrazovky jako skica. Je tedy velká šance, že nejde o podvrh.

Videodojmy: Hyundai Tucson N Line ukazuje sportovní stránku nošovického SUV

Pro Tucson by to byl obrovský skok kupředu. Klasické budíky nahradí obrazovka, která bude volně vystouplá do prostoru. Na palubě bude také zcela nový volant. Centrální displej je na vysunutém středovém panelu opticky zapuštěný. Dobrou zprávou je, že i když se designéři patrně snažili snížit počet tlačítek na minimum, klimatizace si podle nákresu zachová svůj oddělený blok s vlastními ovladači i displejem.

Jak bude vypadat nová generace Hyundai Tucson se pravděpodobně dozvíme ještě do konce letošního roku. Nošovické SUV je pro korejskou automobilku jedním z nejdůležitějších modelů. Také je šestým nejprodávanějším voze své kategorie na světě.

Nové SUV z Nošovic bude mít futuristický interiér, vsadilo na displeje
Ohodnoťte tento článek!
4.3 (86.67%) 9 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: