Nové osvětlení prostoru za Fordem Transit

Díky výkonné LED osvětlení prostoru za vozem umožní nový Ford Transit, který se začne prodávat od poloviny roku 2019, řemeslníkům pracovat déle venku i v zimním období, kdy se brzy stmívá. Úsporné svítidlo osvětluje prostor za zádí vozu. Vypíná se automaticky, pokud napětí v autobaterii příliš poklesne.

Světlo je namontováno nad zadními dveřmi a zapíná se spínačem umístěným na vnitřní straně dveří. Řemeslníci ho mohou využít nejen při nakládce a vykládce zboží, ale například i při práci s nářadím, musí-li pracovat venku po setmění. Světlo zhasne automaticky, jakmile se vůz rozjede, případně když napětí v autobaterii příliš poklesne.Transit LED downlighter 2

Vedle světla je instalována zadní kamera, jež přispívá k lepší orientaci řidiče při couvání. K dalším technologiím nového Transitu, které usnadňují život, patří širokoúhlá přední kamera, aktivní parkovací asistent (včetně pomoci při vyparkování) a rovněž systém, který při couvání z nepřehledného místa kolmo do silnice upozorní řidiče na vozidla blížící se ze strany.

Nové osvětlení prostoru za vozem je sice technicky vzato maličkost, ale usnadní práci mnoha lidem, jako jsou instalatéři či topenáři i řadě dalších oborů.

Jako první model v segmentu bude nový Transit k dispozici také s novým mild-hybridním (mHEV) pohonem se vznětovým motorem, který sníží spotřebu zejména v městském provozu s častým zastavováním. Další novinkou nového Transitu je zabudovaný modem FordPass Connect, který provozovatelům pomůže zefektivnit využití vozů a optimalizovat provozní náklady.

Nový Transit se v Evropě začne prodávat od poloviny roku 2019.Transit LED downlighter 3

Nové osvětlení prostoru za Fordem Transit
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 4 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: