Nové i ojeté Volkswageny z Auto-Poly Příbram

V Auto-Poly Příbram nenajdete jen showroom Škoda, ale i prodej vozů Volkswagen. Toto spojení zde funguje již 27 let a pro obě značky Auto-Poly Příbram drží certifikát kvality ISO pro prodej i servis.

Společnost Auto-Poly v Příbrami nabízí prodej automobilů značky Volkswagen Užitkové vozy vč. poradenství, financování a předváděcích jízd s modely Volkswagen Caddy, Transporter, Caravelle, Crafter i Amarok.

Samozřejmostí je i servis užitkových i osobních vozů Volkswagen včetně oprav po pojistných událostech.AutoPoly 04

V Příbrami má společnost Auto-Poly k dispozici také originální půjčovnu vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy Das RentAuto.

V nově zrekonstruovaných prostorech se nachází rovněž prodej ojetých automobilů Škoda i Volkswagen včetně prověřených užitkových vozů. Samozřejmostí je uzavírání rámcových smluv pro společnosti s řadou výhod.

Přijďte se v Příbrami podívat k autorizovanému prodejci Volkswagen Auto-Poly spol. s r.o. na adrese Novohospodská 148, 26101 Příbram, telefon 318 626 936 či mobil: 724 044 765 (Petr Charypar) resp. e-mail: salon.pribram@auto-poly.cz nebo charypar@auto-poly.cz. Více na www.auto-poly.cz.

default

Nové i ojeté Volkswageny z Auto-Poly Příbram
Ohodnoťte tento článek!
1.9 (37.14%) 7 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: