Nové BMW 6 GT dostalo díly z programu M Performance. Podívejte se na výsledek

  • Ani BMW řady 6 GT nebude ochuzeno o díly z programu M Performance 

  • První informace slibují všemožná vylepšení, o zvyšování výkonu motorů se ale zatím nemluví

  • Díly z programu M Performance budou pro tento model dostupné od listopadu 

Je to už taková tradice. BMW nejprve představí nový model, aby o pár týdnů později následovala tisková zpráva oznamující doplnění nabídky o díly z programu M Performance. Stejná situace se opakuje také v případě nového BMW 6 GT, takže pokud vám tento model přijde nedostatečně sportovní, budete mít opět za co připlácet.

Doporučujeme: BMW 6 Gran Turismo oficiálně: Nástupce 5 GT je hezčí, delší a nemá dvojité páté dveře

Aktuální tisková zpráva hovoří v první řadě o sportovním výfuku. Ten je vyroben z nerezové oceli a je určen benzinovým jednotkám 630i, 640i a 640i xDrive. V závislosti na konkrétní motorizaci dostanete kulaté, nebo hranaté koncovky výfuku, případně ještě doplněné o karbon. Výfuk má zajistit jadrný zvuk, který údajně nebude na dlouhých cestách nepříjemný.

Další vylepšení jsou předvídatelná. K dispozici budou třeba kované disky o velikosti 21 palců, vylepšené brzdy s vrtanými kotouči, černě lakovaná maska chladiče a samozřejmě karbonové detaily, jako například kryty zpětných zrcátek. Zájemci si mohou dále připlatit za úpravy interiéru, kam si opět můžete přidat karbon nebo například sportovní volant. O úpravách motorů se ale BMW zatím nezmiňuje.

Doporučujeme: Test BMW 750Ld xDrive: Šestiválcový diesel na čtvrtou

Veškeré díly z programu M Performance budou dostupné od listopadu. To přeloženo znamená, že si mohou zákazníci svůj vůz takto vylepšit hned od začátku prodeje. I nové BMW 6 GT jako takové totiž bude uvedeno na trh v listopadu.

Nové BMW 6 GT dostalo díly z programu M Performance. Podívejte se na výsledek
Ohodnoťte tento článek!
3.5 (70%) 6 hlas/ů

PŘIDAT KOMENTÁŘ: