Nová výzva pro řidiče nákladních vozidel. Ukaž, jak umíš řídit a vyhraj novou Scanii!

Scania odměňuje řidičské dovednosti už od roku 2003. Oblíbená soutěž Young European Truck Driver si dávala za cíl najít nejlepšího evropského řidiče ve věku do 35 let. Nyní na ni navazuje Scania Driver Competitions, která už není věkem účastníků nijak omezena. Vítěz evropského finále získá 100.000,- EUR na nákup nového vozidla značky Scania. Cesta k němu vede přes vítězství v národním finále.

Do něj se už kvalifikovalo 8 účastníků prostřednictvím soutěže SCANIA CO2NTROL CUP 2018, ve které se využívala data z Fleet Management Systému jako například spotřeba paliva, volný dojezd, efektivita jízdy a skóre v hodnocení Scania Driver Support.  Do této soutěže se v České republice zapojilo 758 vozidel Scania. Pro nejlepších 30 pak byl připraven slavnostní „večírek“ a teprve až na něm byly vyhlášeny konečné výsledky za celé soutěžní období. Nejlepších 8 tedy postoupilo přímo do národního finále Scania Driver Competitions, které se uskuteční v dubnu příštího roku.

Scania R 500 4x2 Highline with box semitrailer
Řidičské dovednosti jsou nezbytnou součástí bezpečných, udržitelných a nákladově efektivních řešení přepravy

Do národního finále Scania Driver Competitions ale stále ještě zbývá obsadit 7 volných míst. I vy tak máte šanci poměřit síly s nejlepšími řidiči z celého Slovenska. Jak se můžete do soutěže zapojit? Od 1.11.2018 se na stránkách www.scania.cz rozběhne registrace soutěžících do on-line testu, ze kterého vzejde právě zmíněná sedmička finalistů. Celkem se tak v národním finále utká o vítězství 15 řidičů. Ten nejlepší bude reprezentovat Českou republiku v evropském finále ve Švédsku a má možnost získat nové vozidlo značky Scania.

Řidičské dovednosti jsou nezbytnou součástí bezpečných, udržitelných a nákladově efektivních řešení přepravy. Scania Driver Competitions proto odměňuje profesionální řidiče, kteří vynikají právě svými schopnostmi.

Nová výzva pro řidiče nákladních vozidel. Ukaž, jak umíš řídit a vyhraj novou Scanii!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 komentář

PŘIDAT KOMENTÁŘ: