Nissan Navara je inteligentnější a úspornější

Od 1. července 2019 bude v prodeji v celé Evropě modernizovaný všestranný pick-up Nissan Navara. Světovou premiéru má s kabinou King Cab a víceprvkovou zadní nápravou.

Modernizovaná Navara přichází se spoustou nových prvků, díky kterým je ještě atraktivnější, odolnější, inteligentnější a úspornější. Nissan Navara je pick-up, který se hodí pro tvrdou práci přes týden i dobrodružný víkend v přírodě.  Jde o výjimečný vůz pro jízdu po silnici i v terénu.

Nissan Navara King Cab
Nissan Navara King Cab

Navara dostala účinnější motor s vyšším výkonem 118 kW (160 k) a točivým momentem 425 N.m díky nové konfiguraci se dvěma turbodmychadly. Ve výkonnější verzi má výkon 140 kW (190 k) a 450 N.m. Převodovka je v obou případech šestirychlostní přímo řazená.

Novinkou je zvýšené zavěšení zadních kol, díky kterému má nenaložený vůz sebevědomější vzhled. U kabiny typu King Cab je poprvé víceprvková zadní náprava. Lepší brzdění a kratší brzdná dráha jsou dosaženy díky kotoučovým brzdám na všech čtyřech kolech.

Nové funkce doplňují sadu pokročilých technologií Nissan Intelligent Mobility (NIM). Standardní výbava nejprodávanější verze Tekna zahrnuje asistent rozjezdu do kopce, asistent pro sjíždění ze svahů, inteligentní nouzové brzdění a inteligentní panoramatický kamerový parkovací systém.

Nový informační a zábavní systém NissanConnect má vylepšený 8″ displej a připojenými službami pro dálkové ovládání funkcí vozidla.Nissan Navara Double Cab - Interior

Model Navara se vyrábí v továrnách ve Španělsku, Číně, Mexiku, Thajsku a v Argentině. V kalendářním roce 2018 činil celosvětový prodej Nissanu Navara celkem 231 435 vozů, což znamenalo nárůst oproti roku předchozímu o 6 %.

Modernizovaný model Navara modelový rok 2019 je na českém trhu nyní možné objednávat za cenu od 614 050 Kč bez DPH ve verzi Visia Double Cab s motorem 2,3 dCi Bi-Turbo 160. Stejně jako každý lehký užitkový vůz Nissan má i Navara tovární záruku na 5 let/160 000 km.Nissan Navara King Cab

Nissan Navara je inteligentnější a úspornější
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 7 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: