Nechcete českou sbírku šlapacích autíček? Dvě stovky unikátů z celého světa jsou k dispozici za tři miliony

  • V České republice je na prodej sbírka šlapacích autíček 

  • Cena za jeden kus je 15 tisíc. Sbírka se prodává jako celek čítající 200 exemplářů. Zájemci budou tedy potřebovat tři miliony 

  • Sbírka zahrnuje exempláře jak z Československa, tak třeba z Rakouska, Itálie, Francie nebo USA

Na portálu Aukro se nedávno objevil inzerát, který vzbudil značnou pozornost. Prodávající v něm nabízí sbírku šlapacích autíček. Cena se na první pohled může zdát vysoká, jenže sbírka to je poměrně rozsáhlá a prodávat se bude výhradně v celku. Zájemci si tedy musí připravit tři miliony korun.

Na tuto nabídku upozornili kolegové z magazínu Forbes. Ti také přidali další podrobnosti. Prodávajícím je Radek Bukovský, zakladatel a majitel společnosti Abrex zaměřené na modely automobilů a motocyklů. Sbírku šlapacích autíček dával dohromady sám. Původně měla skončit v muzeu autíček a hraček, které založil. Jenže v současnosti se tam už nevejde.

Malé auto za velké peníze. Dětské autíčko Bugatti Bebe stojí jako pěkný Superb

Prodávaná sbírka obsahuje exempláře z Československa, Rakouska, Itálie, Francie, ale také z Ameriky. Dohromady je k dispozici 200 šlapadel, přičemž pan Bukovský chce, aby sbírka zůstala v České republice. Jeden kousek tak vyjde na 15 tisíc, což není vůbec přehnaná částka. Jak píše Forbes, pokud se nenajde český zájemce, prodávající si sbírku zřejmě nechá.

Nechcete českou sbírku šlapacích autíček? Dvě stovky unikátů z celého světa jsou k dispozici za tři miliony
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů
Sdílejte

PŘIDAT KOMENTÁŘ: