Nebojte se luxusu. Dopřejte si vaše vysněné auto od Emil Frey Select

Pokud máte v hledáčku ojetý luxusní vůz, vyplatí se zvolit pro koupi spolehlivého partnera. Přesně takového, jakým je Emil Frey Select.

K luxusním zánovním či ojetým vozům přistupuje stále velká část řidičů s obavami z následného drahého servisu. Určitě se proto vyplatí kupovat takový automobil u seriózního prodejce. Pokud si jako partnera pro koupi kvalitního ojetého vozu vyberete renomovaný švýcarský certifikovaný program Emil Frey Select, uděláte pro ochranu své peněženky to nejlepší rozhodnutí. Na rozdíl od běžných bazarů totiž u Emil Frey Select prodávají výhradně vozy, které prošly detailní technickou přejímkou, a lze u nich tak garantovat nejen technický stav, ale také původ a počet najetých kilometrů. Automobily, které takto získají náročnou certifikaci Emil Frey Select, jsou připraveny dělat svému majiteli pouze radost. Právě díky preciznímu a naprosto transparentnímu přístupu totiž může Emil Frey Select poskytnout na certifikované automobily roční záruku, jež je v mnoha případech prodloužena dokonce na dva roky. A co víc, platí v rámci celé EU stejně, jako asistenční služba, jež je k těmto vozům rovněž nabízena.

A protože zákazník je u Emil Frey Select vždy na prvním místě, nejen že si může každé auto ihned vyzkoušet během dostatečně dlouhé testovací jízdy, ale má dokonce možnost vůz bez udání důvodů do 30 dnů od pořízení vrátit. S takto férovou nabídkou se jen tak nesetkáte!

Právě díky tomuto přístupu je Emil Frey Select ideálním místem pro výběr vozů pro náročnější klienty. Obavy z následného drahého servisu zde nejsou na místě. U všech vozů s certifikací Emil Frey Select má zákazník jistotu, že je automobil zkontrolovaný, případně opravený a má za sebou předepsaný servis. Z toho je více než jasné, že v nabídce najdete výhradně kvalitní ojeté vozy v dobrém technickém stavu, se kterými se nemusíte bát ihned vyrazit i na delší cestu. To je obrovský rozdíl oproti běžným bazarům, ze kterých vedou první kroky majitele rovnou do servisu, kde se většinou dozví nepříjemnou (a drahou) pravdu o své koupi!

Už máte chuť, dopřát si luxusní ojetý vůz za rozumnou cenu a bez rizika? Ideálním místem pro výběr je Centrum ojetých vozů Emil Frey Select v pražské Kolbenově ulici, které si svým pojetím nezadá s prostředím srovnatelným s prodejem nových aut. Kromě široké nabídky dobře vybavených vozů je zde k dispozici i moderně zařízené místo pro detailní technickou kontrolu včetně zvedáků a diagnostiky. Profesionálně vyškolený personál vám kromě toho ochotně pomůže nejen při samotné koupi, ale i v oblasti financování či pojištění.

Ohodnoťte tento článek!
Sdílejte